O Redaktorze

Redakcja

Nasza redakcja zawiązała się w czerwcu 2013 roku. Tworzymy portal informacyjno-publicystyczny. Prowadzimy działy: wiadomości, gospodarka, sport, motoryzacja, historia, kultura oraz publicystyka. Obejmujemy również patronatami wydarzenia naukowe, społeczne oraz sportowe w Polsce.

  • Aga Basta

    Ja jestem zdania, że im później dziecko dostanie smartfon, czy dostęp do komputera tym lepiej. Obserwuję dzieci wychowane na tabletach i masakra jakaś. Koleżanka kiedyś do mnie przyszła z 5-letnim synem, a ten po dosłownie 2-ch minutach: nudzi mi się. I co? Tablet i git. Dziecka nie ma. W rodzinie też takie dzieci, bez komputera nie mogą żyć i nie są w stanie się normalnie bawić. Wiadomo…pójdzie do szkoły to zobaczy, że inne dzieci mają itp. i jak bardzo będzie prosić to kupić, ale bardzo ograniczać. Ale z własnej inicjatywy nigdy bym dziecku nie pozwalała korzystać ze smartfona i innych urządzeń elektronicznych. Wiadomo to wygoda dla rodzica posadzić przed komputerem. Dziecka nie ma. Ale najcenniejszy jest przecież czas razem. Moja dzidzia ma już prawie 17 miesięcy i na razie trzymam ją z daleka od tego typu urządzeń (czasem jeden-dwa odcinki świnki Pepe i tyle). Kiedyś czytałam artykuł mówiący o badaniach, że oglądanie bajek wcale nie powoduje rozwoju językowego, nie przyczynia się do zwiększenia zasobu słów u dziecka. Mowa rozwija się poprzez rozmowę. Trzeba z dzieckiem przebywać, rozmawiać, a rozwijać inteligencję można na milion innych sposobów. Ja swoje metody opisuję regularnie na blogu: http://teachyourbaby.pl/, do którego śledzenia i subskrypcji zapraszam wszystkich zainteresowanych edukacją swoich maluchów.

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA