O Redaktorze

Michał Czornak

Absolwent historii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, szef działu "kultura". Pasjonat historii, dobrej książki, filmu i różnorodnej muzyki. Kontakt: czornakmichal@gmail.com

 • Kamil Forczmański

  No i prawidłowo, dzięki temu społeczeństwo idzie do przodu, bo nie trzeba się martwić o jednostki które spowalniają rozwój.

  • Konserwatysta

   Co Pan pieprzy, tak mamy się rozwijać? Hitlerowskimi praktykami? Nasza kultura łacińska dorosła do pewnego poziomu humanizmu i etyki, od której nieszczęśliwie odchodzimy. Podważamy nasze filary, to potem nie dziwmy się, że wszystko runie! Rozwijać mamy się poprzez technologię, nowe odkrycia itd., a nie przez morowane nie winnych imię „dobra ogółu”!! Hańba – teraz to nazywa się „nowoczesność” pluje na takie jednostki.

   • ReveAnge

    A teraz ten humanizm spowoduje nasz koniec. Przeżyją silniejsi od nas, tacy nie mający skrupułów. Jak by wyglądała nasza cywilizacja gdyby 99% dzieci rodziło się upośledzone?

  • Mario

   Problem polega na tym, że idąc takim tokiem wszystkie narody Zachodu powinny być zgładzone, bo w stosunku do Arabom czy Azjatów są po prostu słabi..

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA