Jak PO lajki wyżebrała Zrecenzowane przez wMeritum.pl . Jak profil Platformy Obywatelskiej na Facebooku zyskał 8 578 w ciągu mniejszym niż tydzień. Nic dziwnego by w tym nie było, jednak to prawie 1/3 ich wszystkich Jak profil Platformy Obywatelskiej na Facebooku zyskał 8 578 w ciągu mniejszym niż tydzień. Nic dziwnego by w tym nie było, jednak to prawie 1/3 ich wszystkich Ocena: 0

Jak PO lajki wyżebrała

Jak PO lajki wyżebrała

Jak profil Platformy Obywatelskiej na Facebooku zyskał 8 578 w ciągu mniejszym niż tydzień. Nic dziwnego by w tym nie było, jednak to prawie 1/3 ich wszystkich „fanów”. Wykluczamy możliwość ich kupna, PO posunęła się krok dalej.

Pod koniec maja 2013 na profilu Platformy Obywatelskiej było 27 790 tzw. lajków (polubień), a już 6 czerwca było ich 36 368. Jakim cudem? To proste!

Działając na stronie www.eurostaz.pl możemy głosować na znajomych, którzy wygrają Eurostaż, a sami mamy możliwość na jedną z 300 nagród. Pięknie się kończy, bo byśmy mieli sami możliwość otrzymania nagrody musimy wypełnić krótki formularz. Podając imię, nazwisko i adres e-mail musimy zrobić jeszcze jeden mały krok, a właściwie kroczek. Zastosować się do ostatniego polecenia, które brzmi „Najpierw musisz polubić naszą stronę”. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jest to FanPage Platformy Obywatelskiej na Facebooku…
Zawsze można tłumaczyć się, że to jest profil EuroStażu na Facebooku, ale takowy nie istnieje…
Zespół administrujący konto PO tłumaczy się na FB: -Zasady konkursu są dla wszystkich jednakowe. Konkurs jest zgodny z regulaminem Facebooka. (…) każdy musi sam polubić nasz fanpage, nie dzieje się to automatycznie przy głosowaniu. Państwa uwagi weźmiemy pod uwagę podczas organizacji kolejnej edycji konkursu.

Informacje otrzymaliśmy od „Człowieków z KaNaPy” link: http://pokazywarka.pl/tuskmatole/


© 2014 wMeritum.pl, projekt i realizacja:   Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

Przewiń do góry