O Redaktorze

  • Zbych

    Złoić bandytom tzw. Ekologom, na gołą d…ę po 50 batów paskiem gumowym od Ursusa C355. Skończenia tzw. idioci tzw ekolodzy szmalcownicy, łapówkarze, oszuści.

  • ja

    Niech płacą szkody za opóźnienie wycinki.

  • szymon

    mam wątpliwości czy min. Szyszko ma w tej sprawie rację ale jak zobaczyłem w telewizji wśród tych oskarżonych ekologów pana Ślusarczyka, to ręce mi opadły. p Ślusarczyk to koleś, który najgłośniej protestował przeciwko powstaniu wyciągów narciarskich na górze Pilsko w Beskidach; bo jak stwierdził: „narciarze będą tą górę gwałcić jeżdżąc po niej na nartach”. W efekcie prywatny inwestor stracił sporo kasy, której nikt mu nie wróci, mieszkańcy stracili szansę na zarobek (miejsca pracy przy wyciągu, dodatkowe kwatery, restaurację, itp.), straty są również po stronie samorządu – turyści to przecież pieniądze. Za to pan Ekolog przeniósł się do Białowieży a góra jest i tak w okresie letnim „gwałcona” przez pasące się na niej owce.

© 2013-2017 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA