O Redaktorze

Damian Zieliński

Politolog. Zainteresowania: polityka, muzyka, sport.

 • takitam

  dwutlenek węgla jest gazem cieplarnianym, zawsze może przestać oddychać.

 • Sam sprawdź

  I ma rację, wojny zawsze mają podłoże ekonomiczne, społeczne polityczne a religia ma je usprawiedliwiać i rekrutowac bojowników na zasadzie jest tobie źle bo oni są źli ale bóg ci wynagrodzi krzywdy po śmierci bo ciebie kocha. W Syrii wojna zaczęła się od migracji że wsi do miast, susza zmusiła rolników do szukania dochodu w miastach i do niepokojów społecznych spowodowanych nierównościami ekonomicznymi i wzrostem cen żywności, są miejsca na świecie gdzie woda osiąga astronomiczne ceny. Południe Europy też tego doświadcza, susze rok po roku niszczą plantacje kukurydzy.

  • maluczki

   ..nie zgadzam się, uważam że wojny nie mają podłoża społecznego bowiem ludzie potrafią funkcjonować nawet w niewyobrażalnej nędzy jak i też bogactwie.Wojny wynikają z zachłanności i pychy osób, sprawujących władzę w tym także zmiany klimatu nie wynikają z globalnego ocieplenia – nie wiem co to jest a więc jakaś sztuczna mistyfikacja lecz są wynikiem pazerności i pychy przywódców, którzy sztucznie wywołują zaburzenia klimatu opryskami zamienianych nanotechnologiami najgorszych odpadów oraz m.in. aluminium .
   Oprysków tych dla niepoznaki dokonuje się w miejscach wysokich zapyleń i w okresach największych ich wystąpień..o zgrozo pod pretekstem tzw.ochrony klimatu..to na razie tyle..

 • Sam sprawdź

  Tylko jest problem, o ile emisja CO2 przyspiesza ten proces to tak naprawdę nie wiadomo czy globalny wzrost temperatury nie jest zjawiskiem cyklicznym,kiedyś nie prowadzono dokumentacji na tyle rzetelnej tego zjawiska by ocenić je na podstawie zapisów bezpośrednich obserwacji.
  A terroryzm to nie wojna w prawdziwym tego słowa znaczeniu, to zabijanie w ok różny i przyciągający uwagę sposób mający działać na psychikę i budzić określone emocje dzięki którym można manipulować odbiorcą takich działań. To działania obliczone na psychikę obserwatorów, mają mobilizować do działania lub ucieczki, są dość ograniczone jednak przekazuje się na ich temat dużo informacji

© 2013-2017 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA