O Redaktorze

Damian Zieliński

Politolog. Zainteresowania: polityka, muzyka, sport.

 • Jesień Bożena

  Słownictwo pani Jandy na poziomie rynsztoku . Wstyd że takie zero moralne ma Polskie obywatelstwo .

  • Witaj

   Pani Janda to bardzo inteligentna i mądra osoba. Daleko Ci do niej. Z dzisiejszą władzą i osobami ich popierajacymi tylko tak można rozmawiać. Przecież to jest wasz język skoro się obruszacie to znaczy że rozumiecie co macie zrobić. Dokladnie to co na plakacie. Zamiast skupić się na potępieniu osób zjejacych nienawiścią. .. Faszyzm, jedz zwiedzić Muzeum II wojny światowej. Skoro prezydent nie ma jaj żeby zastopować to co się dzieje to co się dziwić, nerwy puszczają. A wy to nie przeklinacie?

   • Iwona Jakubowska

    A jakim językiem posługiwano się na taśmach .zakłamana inteligencja

   • DANUTA

    Janda broni starych układów które jej pasują, ale ja jestem zwykłą Polką i pomiomo że płacę podatki, to nie dla mnie sądy dlatego że żle działają , są to instytuacja dla wybrańców , PO to banda złodziei, która miała układy, a teraz robi targowice, ale bieda przjejrzała na oczy, a ten kraj to składa się w większości z ludzi niezamożnych , uczciwych i już wiemy jak tort podatkowy znikał….

  • Tadeusz Skibinski

   Nie tylko moralne. Również intelektuane. To bydło bezmózgowe i warchoł. Ona nie jest nawet warta być szmatką do czyszczenia butów tym ludziom.

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA