O Redaktorze

Natalia Wiślińska

Doktorantka Nauk o Polityce. Absolwentka Prawa oraz Bezpieczeństwa Wewnętrznego UMCS w Lublinie. Prezes Stowarzyszenia "Głos bohatera", którego działalność skupia się wokół utrwalania i prezentacji wspomnień osób zasłużonych dla Polski.

 • Nazwa

  Gorzej niż dzieci. Czarnecki potwierdził, że jak był to i nadal jest debilem.

 • disqus_QLqRvCjDxx

  Czarnecki to kolejny pisowski błazen z wyimaginowaną błyskawicą na nieszczelnym czole, symbolizującą jaźnię, spójność i domniemany sens! Amator w myśleniu i rozmowie, frustrat i polityczny desperado. Specjalista retoryki pozoru. Człowiek, który nie zamknął się nigdy sam w pokoju, aby przemyśleć „sprawy”. Słowo „żałosny” jest nieadekwatne. Ten pan to tuba przekazu partyjnego PiSu – strata naszego czasu i naszych pieniędzy!

 • El O’ Curwael

  PiSowska ciemnota, liżąca tyłki władzy, jak w komunie!

  • Paweł Makarewicz

   Ciemnota to twoja wypowiedź. Mieli szansę się wypowiedzieć ale zrobili focha. Przypuszczam że kolejna ustawka jak z wyjściem podczas odczytywania listu biskupów w kościele. Nic ich nie nauczy że do wygranej nie doprowadzi się poprzez focha tylko poprzez rozsądną argumentację i nic po za tym.

 • Karol Sulima-Ułanowicz

  Alez ci kodowcy mają wyprane mózgi, masakra jakaś….

 • ytrtyuyt

  Szydlo nawiązala do zaborczych rządow unii i merkel! a nie do uchodzcow!

 • dupa.blada

  Jak to ktoś kiedyś mądrze napisał:
  ” Jakby teraz Duda, Szydło, czy tym bardziej Kaczor wyszedł i na forum publicznym powiedział, że Ziemia jest okrągła, to na drugi dzień TVN wzywał by do protestów, komisja Europejska wszczęła by postępowanie, kod zorganizował by demonstrację, a podstawione lewicowe spie***liny zaczęły by wychodzić z kościoła, studia tv czy innego przybytku”
  Tak też niechętnie i ja przyznaję, gdyż ten „antypisioryzm” zdominował całą merytorykę opozycji…

 • Zeta Reticuli

  Abstrahując od tego kto miał rację…debata na poziomie DNO. I nie ma co się wgłębiać kto miał rację…jak dwóch debili się przekrzykuje, to się na to nie patrzy tylko idzie dalej. Tylko normalna rozmowa i debata coś wnosi, takie krzyki się omija…i mówię tu o prawicy i lewicy. Trzymajmy poziom!

 • Tomek Tito

  Co za głupia baba, nie o taką Polskę walczył jej ojciec. Ona łże o związku z AK bo jej ojciec przekręciłby się w głowie, gdyby zobaczył co ta baba odpierdala. Wstyd i hańba. Moi dziadkowie walczyli o Polskę dla mnie, nie dla potomków upa, czy łobuzów z Afryki. Dziękuję im za to, i za wszelką cenę będę tego bronił, a ta szmata co kale własne gniazdo zasługuje na śmierć w męczarniach. I jeszcze to pieprzenie o „miłości bliźniego”, co za żmijowy język.

 • bobo

  jak oni boją się prawdy !! szok! nie po myśli towarzysza guru sterującego lemingami i lemingi z wypranymi mozgami uciekają jak diabły polane święconą wodą ;)

 • zdegustowany

  Banda chamów specjalnie przyszła żeby zakłócić program. Takie zachowanie powinno być karalne.

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA