O Redaktorze

Damian Zieliński

Politolog. Zainteresowania: polityka, muzyka, sport.

 • Artur

  Hah, 40 tysięcy na paliwo na rok, co to jest, oni tygodniowo potrafią ukraść więcej, ba nawet w 1 dzień. A jak się będą wypierać to zawsze można im puścić nagrania od sowy ^^

 • gfhgfh

  40 tyś zł za paliwo kurwa no ludzie ile to można jeździć, pewnie polityk sobie urządza wyprawy po świecie, no bo jak ważna szycha poseł pociągami, musi być kierowa i samochód, zapewne luksusowy, żenada, wiedział że te kukizy to taka sama polityczna hołota jak reszta.

  • Tadeusz Szejner

   Ale jak pobrał tę kwote za cały rok to nie jest duża suma.To proszę zagłosować na PO albo pis na władze która prawie 30 lat dyma ten kraj nic nie zrobiła i zabiera chleb z rąk zwykłych ludzi.Tylko Kukiz 15′ chce zmienić konstytucję, obniżyć podatek dochodowy,usunąć podatek PIT i CIF ,usunać powiaty i obniźyć biurokrację.Jeśli pana nie przekonałem to prosze głosowac kolejne 30 lat na Po i PIS ale proszę nie oczekiwać wielkich zmian po tych smych wyborach.Pozdrawiam.

   • Dariusz Lisiak

    Popieram

    • Mateusz Beznazwiska

     Tadeusz Szejner 100% racji

 • Maciej Piotr Szubra

  Jebnijcie się w czerep lewacka chołoto i se policzcie 40 tyś na rok to jest 3300 miesięcznie, jeśli liczyć, że jedna trasa w te i z powrotem z Białegostoku do Łodzi to koszt około 300zł, bo nie zapominajmy Białystok to nasza wschodnia granica, to nam daje maksymalnie 11 takich tras.

© 2013-2017 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA