O Redaktorze

Natalia Wiślińska

Doktorantka Nauk o Polityce. Absolwentka Prawa oraz Bezpieczeństwa Wewnętrznego UMCS w Lublinie. Prezes Stowarzyszenia "Głos bohatera", którego działalność skupia się wokół utrwalania i prezentacji wspomnień osób zasłużonych dla Polski.

 • Jacek

  te mendy wąsate sa coraz bardziej bezczelne. Ze zwiazkami nie moze byc dyskusja, tylko pala. PIS sie przejedzie, bo dasz im palec, wezma cala reke

  • Moneetor

   Nie, nie, trzeba leczyć tą zarazą betonowymi butkami i Helikopterem Pinocheta.

 • korwinista

  Już wieszcz Kononowicz powiedział: żeby nie było niczego.

  Duda działa w interesie pracodawców a nie pracowników. Ograniczenie rynku pracy spowoduje znów nadpodaż pracowników i dyktat płacowy pracodawców.

 • Filip Cygan

  A co dalej? Transport? Stacje paliw? Przecież jak ludzie nie będą mieli po co do miasta iść, to po kiego grzyba miałaby funkcjonować komunikacja miejska? Kościół Polak ma niedaleko, spacerek sobie zrobi. I międzymiastowa też, bo w gości można pojechać w sobotę wieczór i wrócić w poniedziałek przed pracą. A, i usługi internetowe też oczywiście zamknąć, żeby nie było, że taki spędzający z rodziną Polak tak naprawdę tylko przed monitorem siedzi. Albo telewizorem, więc telewizja i radio też zamykamy. Kościół i rodzina, to ma być niedziela, i nic więcej!

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA