O Redaktorze

Redakcja

Nasza redakcja zawiązała się w czerwcu 2013 roku. Tworzymy portal informacyjno-publicystyczny. Prowadzimy działy: wiadomości, gospodarka, sport, motoryzacja, historia, kultura oraz publicystyka. Obejmujemy również patronatami wydarzenia naukowe, społeczne oraz sportowe w Polsce.

  • taki sobie Polak

    No to w czym problem? Przecież w chwili urodzenia się tego pana to był niemiecki kraj Warty. Może zamiast „byłym” bardziej stosowne było napisać „ówczesnym”, ale jest to najwyżej błąd stylistyczny a nie dotyczący faktów.

    Ja rozumiem że zalew poważnych wykręceń historii skierowanych przeciwko Polsce wymaga reakcji i zorganizowanej kontrpropagandy, ale robienie wideł z igieł tej sprawie niezbyt służy.

    • Orcel

      No to może niemiaszki oddadzą Polsce starosłowiańskie miejscowości usytuowane na zachód od wolina? Bo zaczniemy pisać w polskiej prasie polskie nazwy tych miejscowości…. Bo teraz niemiaszki je zniemczyli… ale są jeszcze historyczne nazwy tych miejscowości… Poczytajcie historię pomorza szczecińskiego…

© 2013-2017 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA