O Redaktorze

 • Siwy

  Coś w tym jest trzeba przyznać. Kukiz w końcu zabiera te głosy, które mogliby dostać Duda lub Korwin… Trochę głosów z PO też zabierze pewnie, ale… czas pokaże czy on byl takim „koniem trojańskim” tych wyborów.

 • Normlany

  Ten tekst jest napisany tak nierzetelnie że aż nie będę tego komentował…

 • Robson
 • Jerzy1966

  Oczywiście jak PiS nie potrafi zdobyć większości to zawsze się znajdzie uczynny redaktor, który będzie starał się to tłumaczyć. Osoby, które wybierają innego kandydata są oczywiście naiwni, niewykształceni i manipulowani.

 • Halinka K.

  całkowita racja;/

 • jajaija

  Zanim następnym razem przysiądzie Pan do pisania „felietonu”, radzę zbudować najpierw porządne podłoże merytoryczne. Owszem, Kukiz był w PO, ale wystąpił z partii, gdy ta nie spełniała postulatów głoszonych podczas kampanii (m.in. właśnie tej dotyczącej JOW-ów).

  A tak poza tym – ja wolę już ogólnikowe hasła wyborcze niż kolejne zakłamane, pięknie ubrane w słowa gruszki na wierzbie – „jako prezydent zrobię to, tamto i jeszcze miliard innych rzeczy”. Kłamstwo, obłuda, fałsz i chełpienie się funkcją prezydenta. Czas przerwać ten marazm i oddać państwo tym, do kogo ono należy – normalnym obywatelom. Amen.

 • ddd

  artykuł sponsorowany wiadomo przez kogo żal mi was sprzedawczyki.

 • szymon

  kolejny artykuł Piotra Naumiuka o Pawle Kukizie. Nawet go nie zamierzam czytać. Drogi redaktorze w wyborach prezydenckich i tak do II tury wejdzie Duda z Komorowskim, czyli kandydaci systemowi. Tu chodzi o to aby kandydaci anty systemowi zdobyli jak największe zaufanie wśród obywateli, którym się chce iść do wyborów. Szydło wyjdzie z worka przed wyborami parlamentarnymi. Wtedy zobaczymy czy będą oni współpracować czy będą ze sobą rywalizować osłabiając się na wzajem.

 • Krzysiek De
 • Polak

  Cóż pożyjemy zobaczymy, narazie możemy gdybać i strzelać czy jest ok czy
  będzie sprzedawczykiem jak palikot. Od którego jednak znacznie się
  różni. Mam dość czytania na necie OPINII bo mam własne zdanie. Komoran i
  Buda won, skorumpowane partie mają przestać istnieć. Może nie jeżdżą po
  nim POowcy bo nie mają pretekstu? Kukiz Brown Mikke Kowalski oni są
  nadzieją. Nie szukajmy w obecnych władzach cudu, jakby miał się zdarzyć,
  już by coś dla nas zrobili. I nie pierdolcie tylko, że Kowalski to nie
  bo widzieliście jak ćwiczył na siłce, Kukiz to muzyk, a Brown chce
  zbrojeń (wojny?! jak to nazwały media! on chce silnej polski, najpierw
  gospodarka potem armia, bo nie można polegać na naszych sojusznikach!)
  Można przekręcać ich wypowiedzi, w poparciach widzieć wtyki, ale miejmy
  swoje zdanie i przeglądajmy Internet a nie zakłamaną TV.
  http://wgospodarce.pl/opinie/19593-na-spotkanie-z-komorowskim-spontaniczny-tlum-sluzby-dowozily-autokarami-zobacz-film
  http://wpolityce.pl/polityka/241820-budowa-obwodnicy-na-potrzeby-kampanii-bronislawa-komorowskiego-sytuacja-jak-z-misia-zobacz-wideo

 • kg

  Tak ciężko zrozumieć, że sporej grupie Polaków podoba się gość, który doszedł do czegokolwiek poza polityką? Że my dość Komorów i Dudów, którzy gdyby nie partyjna legitymacja i bezwzględna lojajność wobec wodzów gniliby gdzieś na państwowej posadzie za „średnią krajową” Kim byliby „poważni kandydaci” gdzyby nie chory system, finansujący z podatków czteropartyjnego nowotwora?

 • Dziki Bóbr

  taka roznica ze Kukizowi ufam a Palikot byl zwyklym populista. To sa totalnie dwie inne sytuacje wiec nie rozumiem po co koles piszesz takie glupoty!

© 2013-2017 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA