O Redaktorze

Karol Podstawka

Historyk, społecznik, doktorant. Piszę głównie o polityce i wszystkim co z nią związane.

 • rng

  To wierzcie dalej, idioci, klepcie paciorki i czekajcie, aż was wymordują. :)

  • hehe

   Obraziłeś kogoś, musisz być zajebistym gościem :)

  • Zeta Reticuli

   Widzę że amerykańskie przeświadczenie że pokój można osiągnąć, tylko przy pomocy nalotów i strzelania do wszystkiego co się rusza, zagnieździło się w umysłach wielu ludzi:) Powodzenia we wprowadzaniu pokoju;) Jedyny wpływ na tamtą sytuację mają Ci sami ludzie którzy to zaczęli i skończą jak będą chcieli skończyć, bo tam nie ma wygranych i przegranych…tam jest rotacja interesów. Żadna armia nie jest w stanie zmienić tych interesów, więc zostało się już tylko modlić, żeby szybko odpuścili syryjczykom. Masz lepszy pomysł? żeś się za dużo „Rambo” naoglądał.

  • Torent

   Jak czegoś nie rozumiesz, to na temat tego nie pisz, bo sobie strzelasz w kolano i wychodzisz na idiotę. Trzeba być na prawdę niedouczonym prostakiem z ciemnogrodu, by myśleć, że paciorki wszystko załatwią. Skąd Ty się urwałeś? Afirmacja stosowana jest powszechnie w laickim świecie. Mało tego wcześniej ją stosowano w katolicyzmie. Podpowiem Ci przedmiot do wnikliwego przestudiowania, żebyś potem głupot nie wypisywał: psychologia. I pewnie jesteś tak niewierzący, że wierzysz, że Bóg, to wymyślony brodaty dziadek na chmurze. Skąd wy się bierzecie? Najlepiej już nic nie pisz, żeby sobie większego obciachu nie robić. Uśmiałem się po pachy z Twojego komentarza. Więcej takich nieuków, jak Ty, a nie trzeba będzie kabaretów oglądać.

   • Assses Besses

    Piszesz tak jakby wiara to był jakiś margines społeczny równy analfabetyzmowi. Tski swiatly czlowiek jak ty powinien wiedzieć że ponad połowa ludzi żyjących na ziemi jest mniej lub bardziej wierząca. Można z tym polemizować ja to rozumiem, ale nie w takim tonie. Obrazasz ponad połowę ludzi która przeczyta twoj komentarz.

 • Idiota

  Ja to tam lubię być idiotą i klepać paciorki

 • MP

  Ja pragnąłbym tylko zauważyć, że w tym filmiku jest urocza młoda kobieta o nietuzinkowym uśmiechu i chyba lepiej obejrzeć go kilkukrotnie niż sączyć jad w komentarzach…ale kto co lubi…
  Peace,
  MP

© 2013-2017 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA