O Redaktorze

 • myslacy

  Poprę Grzegorza Brauna

 • Siemion

  Widzę artykulik sponsorowany :) Ciekawe kto tutaj jest elementem polityki, skoro piszę tego typu artykuł w momencie, kiedy poparcie dla Pawła rośnie. PiS czy PO zapłaciło hajs?

 • powertyq

  Poziom tego artykułu przebił dno…

 • Jerzy1966

  Trudno twórcę tego paszkwilu nazwać redaktorem. O informacjach przekazanych tu jako „dobro zdobyte” Paweł Kukiz informował oficjalnie podając powody z jakich to zrobił. Bzdurą jest mówienie o wyborach parlamentarnych przed wyborami prezydenta. Czyżby Korwin był zazdrosny o rosnącą popularność? Na jesienne wybory Paweł Kukiz nie wyklucza wspólnego frontu. Ma jeden cel – zmienić ustrój i sądzę, że wszyscy, którzy chcą tego powinni się połączyć. Niezależnie, czy ktoś był kiedyś w Samoobronie, czy KNP.

 • aztecs

  Czego sie boicie? Przeciez Korwin ma 51% poparcia, hahaha.

 • wylaczTV

  z rzetelnoscia ten artykul ma nie wiele wspolnego, czyzby Duda sie bal ze nie dostanie sie do drugiej tury ?

 • jupijaja

  Już się niektórym gacie palą. I dobrze.

 • bloniaq

  – Paweł Kukiz zerwał z Platformą Obywatelską jedynie ze względu na nierealizowanie zapisów o Jednomandatowych Okręgach Wyborczych, które w przypadku wprowadzenia w bieżącej sytuacji ustrojowej zapewniłyby jedynie dominację polityczną PO i PiS,

  hehe. Co za debile z tej Platformy. Zamiast dogadać się z PiSem co do ustawy, która zapewniłaby obu partiom dominacje polityczną wolą się męczyć cały czas w tym na wskroś uczciwym systemie jaki jest obecnie

 • deimos_pl

  Czlowieku, Tobie kury szczac prowadzic, a nie artykuly o polityce pisac.

 • jerry

  Same bzdety. Nie trzeba być Einsteinem by zrozumieć, że gdyby JOW-y były na rękę PO-PiS-owej ferajnie już dawno by to wprowadziła. Ciekawe, że te wszystkie tzw „niezależne” wypociny pojawiają się zawsze jak PO-PiS-owi koło tyłka się pali. Jak to szło ” Najpierw cię wyśmieją, potem będą z tobą walczyć i dopiero zwyciężysz” Zaczął się chyba etap walki z Kukizem, więc na pewno zwyciężymy!!!

 • Łukasz Nadolny

  Koń by się uśmiał, argumenty na zasadzie nie znam faktów, ale coś wymyślę. Idź Pan dać pracę komuś, kto jeszcze myśli.

 • koniec POPiSów

  5 lat temu też głosowałem na PO i Komoruskiego i w tej chwili tego strasznie żałuję. Jak Kukiz jest antypolski to kim jest nasz obecny wielmożny prezydent niszcząc i rozkradając Polskę. DZIĘKUJĘ komoruskiemu i PO za to że:
  podwyższyli wiek emerytalny bez konsultacji z wyborcami mimo że dostali prawie 2 mln
  podpisów sprzeciwiających się pracy do 67r.ż.
  podniesli podatki
  wysłali 6 latki do szkoły mimo ze rodzice tez tego nie chcieli
  Po c… nam taki rząd co się nie liczy ze zdaniem obywatela i któremu obywatel
  potrzebny jest raz na 5 lat w dniu wyborów. Kukiz wielokrotnie w wywiadach
  podkreślał że się zawiódł i chce walczyć z systemem. I chwała mu za to!!!

  Paweł Kukiz jest zdeterminowany współpracować nie tylko z JKM ale z każdym kto będzie dążył do poprawy jakości życia w Polsce. Nie ważne czy projekt podrzuci mu
  skrajna prawica czy lewica jeśli będzie dobry będzie akceptowany. W tej chwili
  PO może sobie robić co jej sie tylko podoba bo ma koalicyjną większość w
  sejmie+ swojego prezydenta wiec każda ustawę sami mogą przegłosować za bądź ją
  odrzucić.

 • MM

  I jeszcze się Marka Jurka czepił… przestaje czytać artykuły wmeritum. Dziekuje.

 • Kinga

  Etap 1: Będą pokazywać palcem i mówić, że jest wariatem
  Etap 2: Będą się śmiać
  Etap 3: Zaczną walczyć
  Etap 4: Wygrana

  Już niedługo Panie Pawle! Jeszcze jeden etap i wygramy!

 • szymon

  Widzę,że system pracuje. Poparcie dla środowiska anty systemowej prawicy rośnie. Liderzy zapowiadają współpracę w wyborach jesiennych co spowoduje ich wejście do parlamentu – więc trzeba ich skłócić. Teraz artykuł o Kukizie, za chwilę będzie o Wilku. Jeszcze przed wyborami coś się zarzuci Braunowi i Kowalskiemu. Korwina się zostawi w spokoju, ponieważ wszystkich nie można obsmarować, bo by się straciło wiarygodność. Natomiast paszkwil na Korwina też się znajdzie ale na jakimś innym portalu anty systemowym gdzie np. wychwalać się będzie Kowalskiego. Im bardziej jakieś środowisko jest skłócone tym gorzej działa i to właśnie chodzi. Wypowiedź Kukiza nt. słów Korwina o górnikach była sprowokowana przez Olejnik. Z resztą stokrotka, której do tej pory nie przeszło przez usta „Marian Kowalski” w tej samej rozmowie zarzuciła Kukizowi, że chce budować porozumienie z człowiekiem, który chce być polskim putinem (oczywiście to też manipulacja).
  Musicie mieć świadomość, że w dzisiejszej Polsce patrioci mają status oskarżonego, tzn. wszystko co powiedzą zostanie wykorzystane przeciwko nim.
  W tej sytuacji dobrą strategię wybrał pan Braun, który z mediami głównego nurtu w ogóle nie rozmawia. Mi osobiście też podoba się postawa pani Ogórek, która na głupie zaczepne pytania posłusznych władzy dziennikarzy nie odpowiada – co zawsze jest opatrzone komentarzem” ” a Magdalena Ogórek znowu milczy”. Chodzi mi o postawę wobec dziennikarzy, ponieważ poparcie jej przez SLD mi uwiera.

 • DrZeit

  Komu i w co teraz wierzyć jak wszystko brzydko pachnie manipulacją? Paranoja!

 • leonC

  Panie „redaktorze, aby aż tak bardzo nie traciło amatorką popraw waść choć literówki ;)

 • Zbigniew Chrust

  Obejrzyjcie sobie wywiad u stokrotki w radio zet jakie ma zdanie o Ukrainie. Nie siejcie propagandy i fermentu jak GW bo coraz bliżej wam do nich. Nie popieram Kukiza ale obiektywnie oceniam jego kandydaturę. O was tez piszą, że jesteście agenturą Ruską i ch… z tego?! Powoli zauważam, że niczym się od strony krytykującej was nie różnicie

 • krzycho

  wniosek ….. autor artykułu jest niezrównoważony psychicznie i od wczoraj interesuje się polityką !!! ….”z platformą zerwał jedynie przez jow” ha ha ha , przecież Paweł walczy już ładne kilka lat o JOW i takie stwierdzenie świadczy o tym że autor artykuły ma ładny zakalec w dyni ..!!!!! , nawet się denerwować trudno…

 • Redakcja
  wMeritum.pl pozwala wypowiadać się na wszystkie tematy z każdej strony.
  Felieton ten nie jest oficjalnym stanowiskiem redakcji, tylko
  przemyśleniami jego autora.
  Pozdrawiam,
  Michał Wojtak,
  redaktor naczelny wMeritum.pl

 • Piotr

  śmieszna ankieta… xd taki fejk, że nawet ślepy by się zorientował.

 • Maciej Nowak

  Tylko Paweł Kukiz na prezydenta – jest założycielem ruchu zmieleni, który powstał po tym jak PO w poprzednich wyborach zmieliła 1 mln podpisów wyborców za referendum w spr. wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych. Po wygranej PO zmieliła i wyrzuciła 1 mln tych głosów, a referendum nie było. To znaczy tyle, że PO i rządzący mają nas głęboko w d. Dlatego ja popieram Pawła Kukiza, który jako prezydent podpisze wniosek o referendum, przeprowadzi je i zmieni ordynację wyborczą. Dzięki temu zmienimy system z partiokracji na prawdziwą demokrację i zburzymy obecny układ świń przy korycie. Zbudujemy w Polsce społeczeństwo demokratyczne na nowym solidnym fundamencie.
  Najważniejsze skutki wybierania posłów do Sejmu RP w Jednomandatowych Okręgach
  Wyborczych, na wzór brytyjski:
  • odpowiedzialność posłów przed ich wyborcami
  • dobra reprezentacja terytorialna społeczeństwa w Sejmie
  • sprawny i stabilny rząd
  • wzrost aktywności obywatelskiej społeczeństwa spowodowany realnym wpływem społeczności lokalnych na polityków
  • wzrost kompetencji posłów i ich asertywności względem aparatu partyjnego
  • decentralizacja, ożywienie i jawność życia politycznego
  • dwubiegunowa scena polityczna, nie wykluczająca jednak obecności małych partii ani posłów niezależnych
  • zmiana charakteru partii politycznych z wodzowskich i scentralizowanych na demokratyczne i obywatelskie
  • utrudnienie dostępu do sprawowania władzy dla ugrupowań skrajnych

 • thebest

  Śmieszny artykuł, ale cóż nie trzeba być geniuszem żeby zrozumieć te pojawiające się głosy, poparcie dla Kukiza wzrasta, 2 Panom spada. Oby tylko nie było ciosów poniżej pasa i jakaś dziwna afera nie wiadomo skąd. Tym którzy nie do końca są przekonani proponuje obejrzeć stare wywiady z Pawłem i wyciągnąć własne, słuszne wnioski.

© 2013-2017 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA