O Redaktorze

Redakcja

Nasza redakcja zawiązała się w czerwcu 2013 roku. Tworzymy portal informacyjno-publicystyczny. Prowadzimy działy: wiadomości, gospodarka, sport, motoryzacja, historia, kultura oraz publicystyka. Obejmujemy również patronatami wydarzenia naukowe, społeczne oraz sportowe w Polsce.

 • ed

  Tymi samymi argumentami można skasować całą resztę antysystemowców, a w szczególności JKM. Tym bardziej, że Kukiz i tak deklaruje (delikatnie, ale jednak) poparcie dla Dudy w II turze, co raczej nie pasuje do rzekomej promocji przez PO. Zresztą poparcie dla idei JOW i ogólnie pomysłów Kukiza funkcjonowało na długo zanim zdecydował się kandydować, stąd nie rozczulałbym się zbytnio nad dobrym pierwszym sondażem.

 • stop-idiotom

  co za brednie!

  • Rudoslava

   Brednie …. nic innego

 • Edyta Marszałek

  Dla mnie to od początku wygląda na manipulację systemu w celu uniemożliwienia zjednoczenia się pozasystemowych prawicowców – od tego właśnie wspomnianego w artykule pierwszego sondażu – w myśl zasady: Dziel i rządź! Wierzę w dobre intencje Pawła Kukiza , ale obawiam się, że bardziej niż rolę czarnego konia, pełni on rolę konia trojańskiego, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy… Czas pokaże co z tego wyjdzie i co jest dla niego najważniejsze.

 • ojciecmatki

  Wszystko spoko tylko nikomu to nie przeszkadzalo dopoki nie skoczyl w sondazach zarowno zaleznych jak i niezaleznych. Jakby to Pan napisal tydzien temu to mozna bylo sie zastanowic, ale teraz ? ewidetnie JKM (wyborca) nie pasuje, ze kukiz ma wieksze poparcie wiec ludzie tacy jak Pan tworza takie artykuly/wypowiedzi. W tej chwili ludzie, ktorzy sa „antysystemowi” zachowuja sie wobec Kukiza jak PiS wobec PO – wiecej takie zachowanie szkodzi anizeli pomaga.

© 2013-2017 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA