O Redaktorze

Damian Zieliński

Politolog. Zainteresowania: polityka, muzyka, sport.

 • Puchatek307 puchatek307

  Listonosz czy inny doręczyciel ze względu na swoje bezpieczęństwo narażenie utraty zdrowia ma prawo zrezygnować z doręczenia, lub też zapytać o bezpieczniejsze miejsce. Ma to miejsce np. gdy pies biega na posesji adresata. W przypadku Pana Warzęchy najwidoczniej listonoszka też miała jakieś obawy. Nic dziwnego skoro ktoś ma taką opinię.

  • Agnieszka Ćwiek

   Niech dadzą mu 1600 zł 100poleconych i wózek zwykłych listów. Z tym proszę na 2 piętro do Pana problemowego. Może już miała dość w tym dniu

   • DonGiacomoPL

    mam nadzieję, że kiedyś będziesz napieprzać na pieszo, bo kierowca autobusu będzie miał już dość w tym dniu, albo wyjdziesz ze sklepu bez zakupów, bo ekspedientka miała już dość klientów. może wtedy zaczniesz się zastanawiać nad tym absurdem, chociaż nie wierzę, że będziesz w stanie powiązać analogii tych sytuacji. pracownik DOBROWOLNIE podpisał umowę i ma wykonywać swoją pracę zgodnie z umową. jak księżniczce nie chce się chodzić za 1600xzł na 2 piętro, to niech pójdzie pracować w biurze siedząc za 5000zł.

    • pacuś

     Okres przed świętami listonosze mają ogrom pracy z torbą i wózkiem z listami ma wchodzić na piętra? Wózka przy klatce nie zostawi bo ukradną i co biedna ma robić a Pan Prezes faktycznie daje 15 sekund na doręczenie CUDA te normatywy na poczcie!

     • Lulu

      albo np któregoś dnia lekarzowi nie będzie się chciało operować Cię, bo już się dziś narobił od rana, a tu komuś zechciało się mieć problem zdrowotny pilny pod koniec jego dnia pracy….

 • Jurek

  I dlatego już od jakiegoś czasu z usług poczty nie korzystam. Zacząłem odbierać przesyłki w punktach. Nadając przesyłki, korzystam z bliskiej paczki, nie tylko zajmuje mi to chwilę, ale płacę grosze. Za niewielką przesyłkę więcej niż 6 zł nigdy nie zapłaciłem…

 • Zuzu Hel

  Prawda jak zwykle leży pośrodku , klient płaci klient wymaga i ma rację z drugiej strony jak pan jest tym za kogo się podaje to prosta piłka zejść z telefonem ( dyktafonem ) porozmawiać z tą panią zrobić parę zdjęć lub nakręcić filmik jak ta p. z tą torbą i tym wózkiem śmiga na po rejonie jak muł , więcej by się pan dowiedział idąc z tym nagranym materiałem od przełożonych oczekując wyjaśnień dlaczego i gdzie przepisy B.H.P. i dlaczego jest tak nie ludzko wykorzystywana , niż od tej zatyranej kobiety , część ludzi widząc ,, takiego muła ,, schodzi przynajmniej – nie musi – do skrzynek żeby ulżyć tym ludziom ciężkiej i żle opłacanej i żle organizowanej pracy , ta pani prosiła od pana tylko pomocy żeby ktoś jej pomógł i ulżyć bo jej pracodawcy są bez serca i litości ale jak wyżej trzeba było unieść się ponad i iść z takim materiałem wyżej a nie wyżywać się na tej osobie która ma problemy żeby jej tej torby lub wózka nikt nie ukradł .

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA