O Redaktorze

Damian Zieliński

Politolog. Zainteresowania: polityka, muzyka, sport.

 • Teresa Żebrowska

  Smoleńsk,seryjny samobójca,nawoływanie do zabicia ,Pana Kaczyńskiego,Pana Macierewicza,szydzenie i plucie na Polskę i Polaków,to wszystko daje nam obraz ludzi którzy rządzili naszym krajem!!Nawet śmierć niewinnych dzieci sprawia im radość!!Trudno nie wspomnieć o trumnach smoleńskich!!Obraz mafii,okrutnej i bezwzględnej!!Szli PO trupach do władzy!!!

 • NarodowoSocjalny

  Temu skurwysynowi powinno się wszystkie palce połamać za pisanie takich rzeczy.

 • Totalny opozycjonista .

  Zero tolerancji dla takich zwyrodnień . Akurat tutaj przyznaję tarczynskiemu rację / choć osobiscie to tarczyński jako człowiek jest dla mnie w grupie mendoweszek /

 • Jan

  Pan Jezus By Je Wskrzesił…

 • Juzer

  Jakim trzeba być skurwielem, żeby tak zadrwić ze śmierci dwóch dziewczynek, 13 i 14 letniej. Aż się prosi… Znaleźć bydlaka, który to napisał, a potem wystawić na rynku, pod pręgierz. Każdy kto chce przychodzi i wali w pysk.

 • Marek Mierzejewski

  według tego gnoja lepiej żeby zamiast na obóz harcerski pojechały na woodstock i ćpały dawały na lewo i prawo turlały się błocie zamiast zasad róbta co chceta zamiast moralności zdziczenie. a tego gnoja co to napisał za jaja i na latarnię

  • Panie Marku, byłem harcerzem ZHR, jeździłem na obozy, rajdy, byłem jako pomoc medyczna podczas pielgrzymki Jana Pawła II… Pomagałem ludziom, przy czym nauczyłem się szanować odmienność przy jednoczesnym zachowaniu swoich zasad moralnych. Na Woodstock też się wybrałem. Ćpać nie trzeba, pić i dawać du… po krzakach też nie trzeba… Generalizuje Pan, a to prowadzi do powstania stereotypów. A od stereotypów to już rzut kamieniem do palenia na stosie i innych takich.

   Autor wpisu popisał się ewidentnym brakiem mózgu oraz absolutnym zanikiem podstawowych uczuć. Mnie osobiście oburzają te słowa. Jednak temu czlowieczkowi należy współczuć skrajnego debilizmu, a nie wylewać jad.

   Więcej dobrego drodzy czytelnicy, zrobicie gdy zrobi się zrzutkę dla rodzin tych dzieciaków niż gdy będziecie tylko bić pianę w internecie. Ot to moja dygresja….

   • Jesień Bożena

    Panie Zbyszku minione czasy i uczestnictwo na Woodstock to ni jak się mają do dzisiejszych takich imprez . A co do internauty wspomnianego to jest nie ktoś pozbawiony mózgu ale przepełniony nienawiścią do rządu jak i jego wyborców . Czytam komentarze i włos na głowie staje jaki jad nienawiści zalewa internet ale przykład mają od swych idoli z opozycji jak i innych uważających się za elitę …szambo się wylewa na ulicach jak i w Sejmie , Senacie :( . Zdziczenie zapanowało do granic normalności umysłu dla kasy …i posłuszeństwa obcym.

 • Aldaron87

  prokuraturka nic nie zrobi bo nie ma w tej wypowiedzi złamania prawa więc jenotku jebnij się w głupi, pusty dekiel

 • Beata

  Przecież te lewackie POpłuczyny cieszą się z każdego nieszczęścia,tylko że zapomnieli iż psie glosy nie idą pod niebiosy.Jest prawo karmy,prawo bumeranga-oby ta zła radość nie odbiła się się co niektórym ciężką czkawką…

© 2013-2017 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA