O Redaktorze

Szymon Malik

Student bezpieczeństwa wewnętrznego UP w Krakowie. Zainteresowany głównie stosunkami międzynarodowymi oraz szeroko pojętym bezpieczeństwem wewnętrznym i obronnością państwa. Konserwatysta, patriota.

 • Regina Donarska

  No coz , to, co czytam o zmianach w sadownictwie -jest SLUSZNE I KONIECZNE – A WY DOTYCHCZASOWI SMIECIE -NIE PRAWNICY -teraz podnosicie larum, bo wasze miejsca cuchnace korupcja ,klamstwem i bawieniem sie prostym klientem ,ktory udal sie do was po sprawiedliwosc , a wychodzil sam oskarzony – zajma mlodzi prawnicy nie skazeni tak jak wy nieuczciwoscia -DOSC SAMOWOLI I ZACHOWANIA AROGANCKIEGO !!!!!!!DOSC JUZ PANOWANIA „krolow” PROFANUJACYCH ZAWOD PRAWNIKA JAK ROWNIEZ PROFANACJA DOSTOJNEGO KOSTIUMU -TOGI , ktora potraktowaliscie jak Wojewodzki -klaun do n-tej potegi – POLSKA FLAGE – NURZAJAC JA W GOWNIE !!!!!!!! DOSC waszej POBLAZLIWOSCI DLA PRAWDZIWYCH PRZESTEPCOW – a ludzie niewinni ( bo biedni ) -nimi pogardzaliscie , bo nie mieli grubych kopert !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z CALEGO SERCA POPIERAM WRAZ Z MILIONAMI POLAKOW ABY SEDZIOWIE BYLI WYBIERANI PRZEZ MINISTRA SPRAWIEDLIWOSCI ! ZBIGNIEW ZIOBRO TO PRAWNIK O KRYSZTALOWEJ SPRAWIEDLIWOSCI , PRAWDZIWY PRAWNIK Z KRWI I KOSCI -nie to co wy ZGRAJA ZLODZIEJOW , a ci najglosniej krzyczacy to wlasnie najwiekszy INSEKT – NATYCHMIAST DYMISJA Z DOZYWOTNIM POZBAWIENIEM WYKONYWANIA ZAWODU PRAWNIKA , A NA SZYJE LANCUCHY DLA KROW !!!!!!!!!!

  jak mam pisac , skoro moj komentarz natychmiast znikl……Czyzby cenzura dzialala jak za komuny…….Pozatym oficjalnie mowi sie o planowanym zabojstwie prezesa Kaczynskiego – chcielibyscie….CO WY WYPRAWIACIE Z NASZA OJCZYZNA ?

  • Szymon Malik

   Biorąc pod uwagę, iż mam ledwo 21 lat i nawet nie studiuję prawa to chyba nie do mnie. xD

 • Janina Drewniany

  AD VOCEM…do Regina D. Jak kobieto coś piszesz to się zastanów, skorumpowanych, złodziei i reszta mętów mieniących teraz się ELITAMI…ma ścigać Sąd ?! Gratuluję logiki i sensowności wypowiedzi.Zawód prawników w Polsce jest profanowany, bo urodzeni pod gwiazdą Dawida są jej beneficjentami. Polacy na to pozwolili ! W mądrych krajach nawet buchalterem Żyd nie może być….POLSKA i POLACY ……dali się skundlić ! I moja droga trzeba najpierw odżydzić POLSKĘ A PRZEDE WSZYSTKIM STANOWISKA…RZĄD,PARLAMENT…..Ale to przecież wina Polaków, którzy ŻYDOWI ufają a nie Polakowi i Żyda do PARLAMENTU POLSKI WYBIERAJĄ !!! Pewna starsza Pani mi powiedziała:” ależ proszę Pani Oni Boga chcą wywyższać,zapanuje ład i porządek Chrześcijański ” ……TA PANI NIE WIE,ŻE GŁOSUJE NA NAJWIĘKSZE SZATAŃSKIE PLEMIĘ ……KTÓREGO ZADANIEM JEST ZNISZCZENIE CHRZEŚCIJAŃSTWA, MORALNOŚCI I POLAKÓW ! Tacy ludzie nie powinni głosować…….WYBORCA POWINIEN BYĆ ŚWIADOMY….. a nie nawiedzony.

© 2013-2017 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA