O Redaktorze

Redakcja

Nasza redakcja zawiązała się w czerwcu 2013 roku. Tworzymy portal informacyjno-publicystyczny. Prowadzimy działy: wiadomości, gospodarka, sport, motoryzacja, historia, kultura oraz publicystyka. Obejmujemy również patronatami wydarzenia naukowe, społeczne oraz sportowe w Polsce.

 • MGR

  Niski sort księdzów.

 • Bujumbura Bikini

  Jakie jest nazwisko prokuratora? Stawiam, że to Kinga Kaźmierska Rataj, która ma na koncie przegraną sprawę w Strasburgu za bezprawne oskarżenia o rasizm i konfiskatę komputerów w wydawnictwie.

 • MGR

  Wiadomo, że im więcej orientacji, tym gorzej. Trzeba być minimalistycznym i zachowawczym. Większość społeczeństwa może mieć maksymalnie jedną orientację, ale księdze nie mogą mieć żadnej, a ten powyższy publicznie epatuje już tą jedną orientacją, którą ma większość społeczeństwa, ale księdza mieć nie mogą, bo poświęcają się Bogu jeszcze bardziej.

 • Maciej Wysocki

  a ukraińców to jak obraził ? bo powiedział, ze banderowskie skurwysyny wyrzybali Polaków na Wołyniu ?

 • HKW

  Czas skończyć z wrogimi Polakom żydami i ukraincami w Polsce!!! POLSKA DLA POLAKÓW !!!

 • Jojo

  Trzeba ratować chłopa bo to dla Nas robił. Albo wszyscy albo nikt! Niech inni widzą że jest w Nas jedność!

  • Czeslaw Staniek

   Jestem za Jackiem M.prawda żydów w oczy kole ale ich czas się zbliża ku końcowi.

 • Janina Drewniany

  Jest to kolejne bezpodstawne zatrzymanie POLAKA, dlaczego nie są zamykani Ci co niszczą POLAKÓW, GROŻĄ , I OPLUWAJĄ HARTMAN, GROSS, I WIELU INNYCH MICHNIK…..W POLSCE W NASZYM KRAJU JESTEŚMY SZYKANOWANI PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW, KTÓRYM NADANO POLSKIE OBYWATELSTWO I POLSKIE NAZWISKA………CZY TO JEST ZGODNE Z PRAWEM, KTO NAS SUWERENA PYTA CZY CHCEMY UKRAIŃCÓW W POLSCE I ŻYDÓW, PRZECIEŻ TO NIE SĄ PRZYJACIELE….RZĄD ŚCIĄGA NAM NA GŁOWĘ WROGI ELEMENT TO JEST PATRIOTYZM I ZGODNE Z PRAWEM? Z KONSTYTUCJĄ ? ZMIANA I NADAWANIE NAZWISK NIE JEST SĄDOWNE TYLKO ODBYWA SIĘ W KOMÓRCE PRZESTĘPCZEJ……..W NASZYM POLAKÓW PRZYPADKU JEST TO PAŁAC PREZYDENCKI….Z WROGIM SZPIEGOWSKIM DZIAŁANIEM NA SZKODĘ NARODU POLSKIEGO !!! Nadają nazwiska znamienitych rodów, łachudrom i złodziejom !!! To jest prawne działanie, prezydent działa na rzecz NARODU POLSKIEGO ?! Dobrzańskich było bardzo mało teraz nagle się pojawiło ich zatrzęsienie….i to sami czarni jak Heban, z czarnymi ślepiami…Dobrzańskich to POLACY przeciwieństwo tych obecnych ! Sprawdżcie swoich krewnych, a teraz Komorowski, Kaczyński , żaden ród Kaczyńskich do niego się nie przyznaje, jakim prawem noszą POLSKIE NAZWISKA I JE KALAJĄ…..SIKORSKI, SUCHARSKI itd.

 • Boguslan Zas

  Jeżeli będzie proces jawny, to może udowodni się „wrogość wobec narodowości polskiej i przestępne zamiary” powodów

  • Falcon

   W Polsce, gdzie sędziuję żydzi, takie procesy nie są jawne.

 • Boguslan Zas

  A dlaczego nie aresztowano rzecznika praw obywatelskich i innych szkalujących naród polski ?

 • Ethan Ziomek

  Narodowiec oskarżony?
  Należy powołać międzynarodową, niezależną komisje biegłych sądowych do zbadania jego czynu. Na członków komisji proponowałbym jego narodowych odpowiedników – ukraińskich Banderowców.

 • Vini

  Faktem jest, że Polska dla Polaków istnieje tylko teoretycznie. Dla wszystkich innych nie…

 • rozum

  Ludobójstwo dokonane przez Żydów na Polakach !
  Zaplanowane przez Żyda Jakuba Bermana i zastosowane przez żydowskich zbrodniarzy Ludobójstwo na narodzie Polskim nie tylko, że jest przemilczane to jeszcze delikatnie mówiąc akceptowane zarówno przez żydowskie władze okupacyjne jak i sam Izrael !

  jednej z najczęściej przypominanych zbrodni – ludobójczego wymordowania około 1650 niewinnych więźniów w ciągu niecałego roku przez Salomona Morela i podległych mu żydowskich oprawców z UB (zob. na ten temat szerzej książkę autora jakże rzetelnego żydowskiego samo-rozrachunku Johna Sacka „Oko za oko”, Gliwice 1995).

  złowieszcza rola żydowskich funkcjonariuszy jest widoczna w każdej bardziej znaczącej zbrodni UB, od ludobójczych mordów w obozie w Świętochłowicach począwszy, poprzez sądowe mordy na generale Fieldorfie „Nilu” i rotmistrzu Pileckim po proces gen. Tatara i współoskarżonych wyższych wojskowych.

  Formalnie od 1946 roku z bezpieką współpracowało 2500 Żydów z 200 miejscowości. Żydowskie bojówki były uzbrojone i niezależne od polskojęzycznych władz, zajmowały się sianiem terroru wśród Polaków, Dysponowały rozbudowanym wywiadem infiltrującym Polaków. Ofiarami Żydów padło tysiące Polaków. Społeczność Żydowska kolaborowała z UB, MBP, MO, ORMO. Żydzi tworzyli dla komunistycznego aparatu zbrodni siatkę agenturalną w fabrykach, bazarach, szkołach, uniwersytetach, kościołach i podziemiu antykomunistycznym. Nieumundurowane bandy Żydowskie podporządkowane NKWD mordowały i szpiegowały Polaków.

  Przypomnę tu tylko jedną z ulubionych „zabaw” ludobójczego „kata ze Świętochłowic” S. Morela, polegającą na ustawianiu piramid z ludzi, którym kazał się kłaść czwórkami jedni na drugich. Gdy stos ciał był już dostatecznie duży, wskakiwał na nich, by jeszcze zwiększyć ciężar. Po takich „zabawach” ludzie z górnych części stosu wychodzili w najlepszym wypadku z połamanymi żebrami, natomiast dolna czwórka lądowała w kostnicy.
  Dużo mniej znane są późniejsze zbrodnie, popełnione przez Morela na młodocianych polskich więźniach politycznych „reedukowanych” w obozie w Jaworznie. Morel zastąpił tam na stanowisku komendanta kapitana NKWD Iwana Mordasowa. W książce Marka J. Chodakiewicza, „Żydzi i Polacy 1918-1945” (Warszawa 2000, s. 410), czytamy:
  „Między 1945 a 1949 rokiem w obozie w Jaworznie zmarło około 10 tysięcy więźniów”. Te aż tak przerażające dane liczbowe brzmią wprost niewiarygodnie i wymagają gruntownego sprawdzenia, choć Chodakiewicz przytacza je za źródłową pracą M. Wyrwicha, („Łagier Jaworzno”, Warszawa 1995).

  Warto przypomnieć w tym kontekście fragment rozmowy Sławomira Bilaka z Marią Fieldorf-Czarską, córką zamordowanego generała.
  Powiedziała ona m.in.: „Pytam się dlaczego nikt nie mówi, że w sprawie mojego ojca występowali wyłącznie sami Żydzi? Nie wiem, dlaczego w Polsce wobec obywatela polskiego oskarżali i sądzili Żydzi” (cyt. za: Temida oczy ma zamknięte. Nikt nie odpowie za śmierć mojego ojca, „Nasza Polska”, 24 lutego 1999 r.).

  Skład personalny rządzącej krajem Żydo-bolszewickiej mafii opisał H. Pająk (op. cit. w rozdziale „Prawo rasy wyższej”). Ta mafia, nazywana też Biurem Politycznym i Komitetem Centralnym PZPR wsławiła się w pierwszych latach powojennych zbrodniami i terrorem, częściowo opisanym w cytowanym dziele. Aleksander Graf Pruszyński w swej pracy (op. cit) podaje, że pod ich władza, w latach 1944 – 1954 zginęło 70 tyś. Polaków, a milion, w tym większość chłopów przeszło przez więzienia. O zbrodniczych metodach śledczych jakie wobec więźniów stosowano można dowiedzieć się z cytowanej już książki H. Pająka i A Żochowskiego op. cit. s.167 – 178.

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA