• Mateusz Gajos

    Co do leczenia nowotworów, to bym się jednak powstrzymał od szyderstw. Wiadomo przecież, że następstwa bomby nuklearnej są świetnym lekarstwem na wszelkiego rodzaju dolegliwości, a takie terapie rząd koreański wciąż FUNDUJE swoim rodakom. NIC za to nie płacą. To jest dopiero narodowy socjalizm.

  • Zeta Reticuli

    Tak sobie czytam, i nie jest dla mnie do końca jasne to, że w tekście jako powód poprawy pogody podano Kima. Dla mnie to tam jest proste stwierdzenie faktu… Szedł, było brzydko, wszedł, pogoda się poprawiła. Sam chodząc po górach wiele razy miałem taką sytuację, bo szczyty często wychodzą ponad brzydką pogodę. Jeśli kiedyś komuś to opowiem, mam nadzieję że nie będzie taki przeczulony i nie wpadnie mi do głowy pomysł, że uważam że to dzięki mnie zmieniła się pogoda. Tyle w temacie.

    • Zeta Reticuli

      BTW teraz dopiero zauważyłem że powtórzyliście po O2.pl… Ciekawe po kim oni powtórzyli… Trochę to śmieszne i na poziomie gazety „Fakt”.

© 2013-2017 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA