O Redaktorze

Redakcja

Nasza redakcja zawiązała się w czerwcu 2013 roku. Tworzymy portal informacyjno-publicystyczny. Prowadzimy działy: wiadomości, gospodarka, sport, motoryzacja, historia, kultura oraz publicystyka. Obejmujemy również patronatami wydarzenia naukowe, społeczne oraz sportowe w Polsce.

 • Ppp

  Spłacanie długu nie ma związku z uczciwością, tylko z POSIADANIEM pieniędzy. Jak ktoś nie ma z czego płacić, to nie znaczy, że jest nieuczciwy – tylko albo biedny, albo sam padł ofiarą przestępstwa, klęski naturalnej lub innego przypadku losowego powodującego, że nie może płacić.
  Słuszne jest zatem skrócenie czasu przedawnienia – jeśli dług jest niemożliwy do spłaty, to nie ma sensu, by „wisiał”, a wierzyciel znęcał się bez sensu nad dłużnikiem.
  Poza tym zdarza się, że firma skupuje długi, a potem próbuje je egzekwować nie zawsze od tych ludzi, co trzeba – słuszne jest zatem utrudnienie im życia, by nie mogły znęcać się nad ludźmi, którzy nie są nic winni, a tylko padli ofiarą pomyłki lub niedbalstwa firmy windykacyjnej lub komornika.
  Pozdrawiam.

  • Rafał

   Tak, tak. Kradzież komuś portfela też nie ma związku z uczciwością, tylko z POSIADANIEM pieniędzy. Jak ktoś nie ma za co kupić sobie flaszki, to przecież nie znaczy, że jest nieuczciwy, tylko jest albo biedny albo padł ofiarą kapitalisty-krwiopijcy, który – o zgrozo – wymaga aby pracownik przychodził do pracy trzeźwy.

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA