O Redaktorze

Damian Zieliński

Politolog. Zainteresowania: polityka, muzyka, sport.

 • Evo

  Małe sprostowanie: Łotr 1 nie jest „najnowsza częścią sagi”, nie jest w ogóle częścią sagi – jest spinoffem, historia poboczne dziejaca się gdzieś koło głównej sagi

  • ktoś

   Nie wymagaj od posła PO żeby to zrozumiał, ta wiedza przekroczy jego możliwości i podczas następnego VIII epizodu zbierze się ich grupka i zacznie blokować sale w kinach broniąc demokracji

 • Cyk

  No, denial noo …

 • Torent

  Biedak chce przebić Piotrka Żyłę. Nauczył się na blachę „ino” inwokacja mu się rypła.

 • elka

  Po prostu debil. I to jest doskonały dowód, że trzeba zmienić reguły w naszym szkolnictwie. Swoją drogą to UW powinien się wstydzić, że takich jełopów wydaje.

 • kokospoko

  Prawie powiedział „po stronie prawa i sprawiedliwości” =D

 • RzeczywistośćPolska

  Ponieważ kiedy mówimy prawdę, od początku do końca, wszystko ma sens, natomiast kiedy kłamiemy, wszystko ma sens tylko na samym początku, później zaczynami gadać głupoty, o sprawach, które zupełnie się nie kleją z tym co mówiliśmy wcześniej (tzw. wywijanie kota ogonem).
  Nie żebym popierał PiS, bo polityka od zawsze była kłamstwem i krętactwem, dlatego w tej sferze, pozostaje nam jedynie wybór pomiędzy złem, a mniejszym złem. W tym przypadku PiS jest mniejszym złem ze względu na m.in. skrajną prawice (chociażby lewackie rządy Francji i Niemiec, a prawicowe W.Brytanii i USA). Też nas okradają (taka jest w większości ludzka natura, najpierw dla siebie), ale nie sprzedają państwa tak, jak przez 8 lat rządów PO i ich sojuszników.
  A zadłużenie, problemy ekonomiczne, nie wzrosły tylko poprzez rok rządów PiSu, tutaj liczą się tylko długofalowe działania. Po działaniach Platformy i ich dawaniu d…. Europie, mamy problemy. Poczekajcie jeszcze 4 lata, a nastąpi poprawa, nie tak łatwo naprawić to, co zostało niszczone przez tyle lat, w kwestii polityki, gospodarki i ekonomii.
  Oczywiście jestem apolityczny, nie popieram żadnej partii, a demokracja narodowi polskiemu nie służy. Patrząc na historię, potęgi tworzyliśmy tylko za czasów monarchii, gdy górę wzięła demokracja, zawsze upadaliśmy, dlatego jest ona tak ważna. Można wyciągnąć z niej wartościowe wnioski.

 • lidona

  A ten szczerba jeszcze nie jest szczerbaty? dziwie się…!!!

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA