O Redaktorze

Damian Zieliński

Politolog. Zainteresowania: polityka, muzyka, sport.

 • Krzysztof Czapliński

  Zwykle jestem po stronie policji, ale tym razem pokazali tylko swój osobisty brak kultury…

 • Stefan Lewandowski

  to wyjaśnienie jest mętne i nic nie znaczące jak zwykle w takich przypadkach

 • Pluto

  Jak to szło, niewinny się nie tłumaczy? Szczególnie w tak pokrętny sposób…

  • Marek Zenkner

   Nic dodać, nic ująć…

 • Mariusz Mardas

  Żałosne… taki niestety jest poziom polskiej policji i to jest smutne

 • Enethion

  Przepraszam bardzo, gdyby chodziło o ustalenie tożsamości motocyklisty, to po krótkim stwierdzeniu „nie znamy go” kontrola by się zakończyła, a tu mieliśmy dalsze wypytywanie, proszenie o dokumenty, okazanie gaśnicy, itd. Co ma gaśnica wspólnego z motocyklistą?

  • Piotr

   Tak to jest w małych miejscowościach …nie wyobrażam sobie zęby w dużym mieście policjant zatrzymał mnie ,bo przede mną jakiś pacjent szybko jechał bądź w jakikolwiek sposób się wyglupiał….pomijając fakt że jest to orszak weselny -gdzie tu podstawa prawna do zatrzymania i kontroli ….poza tym co to za teksty „czy pan go zna” . Jedyne odpowiedz która się nasuwa to ” …UJ Cię to obchodzi” . Ciekaw jestem czy Ci pseudo policjanci zatrzymali by również kondukt pogrzebowy ?????? Prawda jest taka że to zakompleksieni gamonie którym nie chciało się tyłka ruszyc i pognać za motocyklistą bądź powiadomic inne załogi w okolicy o bardzo niebezpiecznym kierowcy ….niestety panowie policjanci są sami w okolicy …wiec są takimi szeryfami na wsi którym się wydaje że tam rządzą. …w dużym mieście szybko Panowie by zostali sprowadzeni do parteru ….mundur do czegoś zobowiązuje ….to nie praca tylko służba -niestety dla niektórych wieśniaków mundur to jedyna droga do normalnej pracy jak się w polu nie chce robić ….współczuję nowożeńcom ….ale jednocześnie namawiam do rozdmuchania sprawy – zaczynając na inspektoracie przez BSW a w MSWIA kończąc ….jest mi wstyd że takie gamonie pracują w policji…i na koniec jeszcze raz zapytam !!!!! Czy kondukt pogrzebowy też byście zatrzymali ???????????? Glupki ?

   • Damian G.

    Panie Piotrze z wielkiego miasta. Jeżeli nie zna się Pan na przepisach proszę nie opowiadać głupot. Po pierwsze Policjant ma prawo zatrzymać samochód do kontroli drogowej i to jest podstawą prawną i faktyczna, po drugie mógł przypuszczać, ze ów motocyklista jest uczestnikiem tzw orszaku weselnego i miał prawo i obowiązek ustalić świadków zdarzenia. W końcu, czymże jest orszak weselny? Ma jakieś specjalne uprawnienia , że nie można go zatrzymać. I co takiego się stało, zw zostali zatrzymani. Spóźnili się kilka minut na zakrapianą alkoholem imprezę. Pzdr.

    • Daniel Małysz

     Są przepisy, ale jest jeszcze coś takiego jak przyzwoitość, bycie normalnym człowiekiem. Tu tego w tym policjancie niestety zabrakło.

     • aaa

      no wlasnie. przyzwoitosc i bycie normalnym czlowiekiem dotyczy rowniez motocyklisty. jezeli w orszaku weselnym jechalo 8 motocyklistow to policjant mial pelne prawo podejrzewac ze motocyklista byl jednym z gosci weselnych. niestety policja w takim przypadku nie moze podjac proby ucieczki. oficjalnie policjantowi nie mozna nic zarzucic bo zachowal sie tak jak powinien chociaz prywatnie potepiam jego zachowanie

    • Malgorzata Zawadzka

     Jak nic jesteś koleś po fachu …. trochę życiowej mądrości i zrozumienia sytuacji….. I co ? …. Policja musi się popisać w takich wyjątkowych okolicznościach…. – jasne- władzy na drodze nikt nie podskoczy… – popisano się naszą polską nadgorliwością.., a szkoda, że w takich okolicznościach- a fe ! Odznaka za odwagę- a jakże !!!!

   • Andrzej Żyła

    nic dodac nic ujac popieram wypowiedz w 100%

  • Chuck Norris

   Powiedział o dokumentach, bo zauważył, że nie miał zapietych pasów. A, że to był orszak weselny to już sprawa człowieczeństwa. Miał podstawy do zatrzymania to zatrzymał i zaczął rutynę.

 • Tomek Szymański

  „nie znamy” i powinni puścić a nie rozwalić młodym uroczystość…. zemsta burków za zabieranie kanapek….

 • MacZetnik

  Policja?! To ewidentni była milicja UBywatelska złożona z przedstawicieli KODomitów.

 • Heraton

  W Polsce „drogówka” to jest żenada. Nie pierwszy raz pokazują kim są … Przykra sytuacja dla nowożeńców :/ Ja nawet jesli znałbym gościa na motorze to nie podalbym jego danych. Wolałbym skłamać ze go nie znam niż pomagać tej hołocie z Policji której szczerze nienawidze.

 • jarek7909

  skandal jako obywatel i obywatele rzadamy o ukaranie owego funkcjonarjusza za nie uszanowanie tradycji polskich i religijnych chańbiacym zachowanie dziecko doznało stresu i uszczerbku co widac na filmie Panowie Komuna sie Skończyła a owe zachowanie przypomina mi podejscie komunistyczne do obywatela

 • OSWALD

  Bo to dwa pedały były i żal w dupie ściskał, bo kochający inaczej

 • Przemek Owczarski

  nie dostali w łapę więc gnębili, proste…

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA