O Redaktorze

Patryk Głowacki

Miłośnik sportu i muzyki (głównie rap). Zbiera pierwsze szlify dziennikarskie, dlatego liczy na wsparcie :-)

 • Meli

  Czego niemieckie spoleczenstwo oczekiwalo od ty dzikusow..Maja z nimi problemu i bedzie tych problemow coraz wiecej.Powodzenia.

 • Meli

  Wywalic ich wszystkich poza granice UE.

 • normalny

  Deportować!

 • dan normalności fan

  A wystarczyło nie wpuszczać… Moim zdaniem, należy tak uprzykrzyć życie imigrantom, żeby sami chcieli z powrotem do siebie. :)

 • Chętnie bym zjadł trochę mięsa. Jagnięcina? Nie jadam takich luksusów. Tak, jestem zazdrosny, że imigruchom jest lepiej niż mi, tyle pracy że człowiek nie ma czasu nawet protestować. Odciąć ich od pieniędzy, jedzenia, wygonić z baraku, ja ich chętnie zatrudnię, będą mi kebaby robić.

 • Polak

  Nie tolerujemy tego jedzenia, bo to nie jest ‚nasze
  jedzenie’ i od niego chorujemy. Albo dostaniemy inne jedzenie albo
  umrzemy. Gotowanie jest ważnym elementem naszej kultury, to jedyny czas
  kiedy nie dochodzi do kłótni pomiędzy różnymi grupami mieszkającymi w
  tym ośrodku. Powinniśmy otrzymywać więcej pieniędzy by móc kupować
  jedzenie

  – stwierdził Pakistańczyk.
  Ludzie czy wszyscy są ślepi?! Ich kultura została u nich w kraju! przyjechali i muszą się dostosować do kultury kraju w którym ich przyjęto! Trzeba użyć przemocy, być stanowczym bo tym śmieciom za dużo się pozwoliło!!! Jestem za Węgrami!!! Tam potrafią powiedzieć NIE!!! Walczą o to aby godnie żyło się obywatelom ich kraju a nie jakimś brudasom wpychanym przez tą zjebaną unię europejską!!!

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA