O Redaktorze

Michał Czornak

Absolwent historii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, szef działu "kultura". Pasjonat historii, dobrej książki, filmu i różnorodnej muzyki. Kontakt: czornakmichal@gmail.com

 • czes

  rozczulanie się nad losem szkodnika, obojętność wobec aborcji – znak czasów…

  • Michał

   Porównywanie każdego przebłysku litości nad zwierzęciem do aborcji. Znak czasów.
   Tak to jest jak wiedzę zastępuje się wiarą. Przecież każdy jest ekspertem i uwzględnił wszelkie komplikacje, powiązania i możliwości. Tylko jak co do czego to jakoś mało mamy fizyków kwantowych w porównaniu do nieomylnych geniuszy.

  • Daniel Stasiak

   a co ma aborcja do ratowania zwierzat? wiesz co do tej aborcji to zaluje ze jej nie ma moze takto bys nie pierdolil takich kocopolow ;)

  • natalia

   Jestem przeciwko aborcji, aktywnie działam przeciw niej, jednak to co zrobili Ci panowie jest godne podziwu, żal tak zwierze zostawić na mrozie. Trzeba mieć współczucie dla ludzi przede wszystkim,ale do zwierząt także.

 • efesgr

  ROTFL – a czy panowie pomyśleli, że ten lisek jest standardowym nosicielem wścieklizny – choroby wysoce zakaźnej i śmiertelnej?!?!?!

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA