O Redaktorze

Marcin Perzanowski

Uczeń technikum szczególnie zainteresowany historią, militariami i starą Polską motoryzacją. Miłośnik wszystkich marek samochodowych z tzw. demoludów- Star, Jelcz, KrAZ, FSO, FSR itd.

  • rdx

    Polskie firmy mają potencjał żeby wprowadzać nowoczesne technologie. Są także rzesze utalentowanych ludzi na wyższych uczelniach i nie tylko. Brawo dla firmy Ursus.
    Żeby rząd usunął jeszcze bandę niekompetentnych urzędasów, którzy spowalniają lub niszczą każdego kto chce rozwijać kraj wprowadzając nowości. Pajace działają od zawsze tak samo czyli… albo któryś z nas się podpisze pod tym wynalazkiem, albo przestanie istnieć. Dodam na koniec, że podpis przeważnie składa jakiś urzędas, profesożyna który z daną technologią nie ma nic wspólnego.

    • Krzysztof Ibisz

      W rzeczy samej! Gdyby nie regulacje, że jakiś urzędnik który nie ma zielonego pojecia na temat danej technologii decyduję czy doprowadzić coś do użytku czy nie. Skoro rynek zweryfikuję czy jest coś dobre czy nie. Jeśli ktoś wprowadzi szrot na rynek to wieść o szmelcu szybko się rozniesie i nie uczciwy producent spakuje walizki

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA