O Redaktorze

Michał Czornak

Absolwent historii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, szef działu "kultura". Pasjonat historii, dobrej książki, filmu i różnorodnej muzyki. Kontakt: czornakmichal@gmail.com

 • Polak

  I niestety sukinsyn zdążył uniknąć sprawiedliwości. Dlatego właśnie oczyszczenie sądownictwa jest Polsce tak potrzebne.

 • Waldek

  Żołnierz wyklęty to ten , który ie posłuchał rozkazu Naczelnego wodza RP , za nie wykonanie rozkazu kula w łęp..to On jest bohaterem????

 • Waldek

  Polaku..byłeś w wojsku? spałeś zima na poligonie, żywiły cie kartki bo nie było co do ust włożyć ..Ty bohater ?! wyczyść sobie toaletę . nie po to walczyłem za demokrację abyś teraz chciał sądownictwa za czasów komuny Czytaj historie „tumanie”

 • Waldek

  WIKIPEDIA…kto dobił garstkę żołnierzy AK , którzy nie posłuchali rozkazu Naczelnego Wodza..gloryfikowani dzisiaj jako Niezłomni haha :) Jaruzelski..czytać historię „Tumany”
  cyt….
  W praktyce jednak większość organizacji zbrojnych upadła na skutek braku reakcji USA i Wielkiej Brytanii, gwarantów postanowień konferencji jałtańskiej, na sfałszowanie przez PPR wyborów do Sejmu Ustawodawczego w styczniu 1947 i w konsekwencji ostateczne uznanie w ten sposób przez mocarstwa anglosaskie narzuconej przez ZSRR władzy w Polsce. Po masowych ujawnieniach (76 774 osoby) w trakcie powyborczej amnestii, w związku z załamaniem się oczekiwań na interwencję mocarstw, antykomunistyczne, niepodległościowe podziemie zbrojne liczyło po 1947 nie więcej niż dwa tysiące osób[4][5].

 • Waldek

  aha…czy 76 774 osoby z AK które sie ujawniło i posłuchało rozkazu Naczelnego WODZA to zdrajcy!!!!! bo taka logika jeśli 2000 się podporządkowało i zostało NIEZŁOMNYMI absur z Łupaszką na czele , który super spacyfikował na Litwie wieś zabijając dzieci i kobiety JAK GO NAZWIECIE ??????

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA