O Redaktorze

Natalia Wiślińska

Doktorantka Nauk o Polityce. Absolwentka Prawa oraz Bezpieczeństwa Wewnętrznego UMCS w Lublinie. Prezes Stowarzyszenia "Głos bohatera", którego działalność skupia się wokół utrwalania i prezentacji wspomnień osób zasłużonych dla Polski.

 • Ludzie normalni chodzą do pracy chorzy, a zwolnienie lekarskie to w tych czasach przywilej. Ale pani poseł nie może raz przyjść i poświęcić się dla kraju głosując. W dodatku ta choroba to taka, jak widać, z lekka wyimaginowana.

  • Radosław Kowalewski

   Jeszcze raz przeczytaj pierwsze napisane przez ciebie zdanie…

   • Przeczytałam. I co?

    • Radosław Kowalewski

     A zatem ludzie nienormalni chodzą do pracy zdrowi, tak?

     • Przecież nic takiego nie napisałam. Napisałam jedynie, iż takie są czasy, że nawet mimo choroby chodzi się do roboty. Z pensji obcinają, szefostwo krzywo patrzy – ludzie wolą nie ryzykować zwolnień.

     • ami

      Chodzenie do pracy chorym, to szczyt bezczelności i braku szacunku w stosunku do współpracowników i szefostwa. Po to jest między innymi L4 i etat, żebyś mogła pójść na pieprzone zwolnienie gdy jest taka potrzeba. I nie pisz „ludzie” w domyśle „wszyscy”, tylko napisz, że ty tak o sobie myślisz. Próbujesz stosować prosty psychologiczny zabieg racjonalizacji swoich mylnych przekonań. Co za babiszon…

     • Ale jak obcinają ci wypłatę z powodu zwolnienia albo mówią wprost, że brakuje im ludzi i masz przychodzić, to rozumiem, że to nie jest szczyt bezczelności?!?

     • ami

      To jest ich psi obowiązek, żeby L4 zaakceptować przyjąć i zrozumieć. Każdy mądry szef to rozumie. Jeśli twój szef tego nie rozumie (ale założę się że nawet na ten temat z nim nie rozmawiałaś), to znaczy, że jest debilem i pora zmienić pracę. Ewentualna choroba pracownika nie jest przecież żadnym powodem do zwolnienia! PO TO JEST L4, ŻEBY NAM NIM SIEDZIEĆ I NIE ZARAŻAĆ INNYCH. Co szefowi po teamie, w którym każdy się od każdego zarazi? Całe biuro chore, produktywność zero, brawo.
      A 80% wypłaty przecież idzie przeżyć. Biorąc pod uwagę statystyczną grypę tygodniową, tragedii nie ma.

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA