O Redaktorze

Natalia Wiślińska

Doktorantka Nauk o Polityce. Absolwentka Prawa oraz Bezpieczeństwa Wewnętrznego UMCS w Lublinie. Prezes Stowarzyszenia "Głos bohatera", którego działalność skupia się wokół utrwalania i prezentacji wspomnień osób zasłużonych dla Polski.

  • Caroline90

    Jak co roku trudny temat bo trzeba się na coś zdecydować a nie bardzo wiadomo na co. Chyba pewniakiem jak zawsze są kwiaty. Tylko musi to być ładny bukiet prawdziwie polskich kwiatów a uważam że mamy je naprawdę piękne. Przypuszczam że na dniach zamówię coś na https://kwiatowyogrod.pl/ bo dotąd się nie zawiodłam. Zresztą warto wspierać polskie firmy, to się rozumie samo przez się.

  • okla

    mysle kupic mamie zegarek, znalazlam super model od miugo, mozna zamowic u nich całą paczkę z różnymi prezentami dodatkowymi w cenie zegarka ;)

  • Katarzyna

    zrobiłam dla mamy własnoręcznie album ze zdjęciami ze śmiesznymi wpisami. Mam z mamą dużo fajnych wspomnień i co pamiętałam to napisałam. Brat jest odpowiedzialny za kwiaty. znalazłam ładny bukiet z poczty kwiatowej i poposiłam by zamówił. On nie ma gustu do kwiatów niestety dlatego jego kobieta tylko czekoladki dostaje na różne okazje

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA