O Redaktorze

Damian Zieliński

Politolog. Zainteresowania: polityka, muzyka, sport.

 • Tomasz G.

  Przecież wiadomo że lekarz ratuje ludzi i nie patrzy kto zakupił sprzęt i co pan kloaka kurki czy jak mu tam napisze sobie w internecie – patologia nic więcej!

 • Wojciech Kulczewski

  Trzymam cię za słowo, bądź konsekwentny do końca swoich dni. Jeśli jednak skorzystasz ze sprzętu WOŚP bo w obliczu choroby zmiękniesz, wyciągniemy prawne konsekwencje.

 • Edward

  Owa Matka Kurka w latach 2005-2007 bardzo ostro atakował PiS. Teraz jest piewcą ich wartości. Czyżby kasa???

 • Andrzej Kronik

  Ciekawe, jaka będzie reakcja naszego niezłomnego, jeśli niechcianym sprzętem uratuje mu zdrowie lekarz, apage satanas, z innego, lontynentu? Albo Polak pierwszego pokolenia?

 • Malgorzata Moni

  Panie Matka Kurka , proszę zrobić choć małą część tego dla innych, co robi WOŚP, a później pisz Pan te zwoje bzdury… wstydziłby się Pan…Przez 25 lat swojej działalności WOŚP zebrała ponad 830 037 343 zł….a Pan Panie KURKA MATKA ?

 • Daisy

  A czy szpital będzie musiał zapłacić owsiakowi za każde użycie sprzętu? Jeśli tak, to oczywiście, że nie chcę być taki sprzętem leczona. Wolę zapłacić z własnej kieszeni za użycie sprzętu nie od owsiaka, tylko będącego na własności danego szpitala. O ile państwo polskie i jego instytucje nie będą mi tego uniemożliwiać…

  • Jan z Tarnowa

   Daisy – daj sobie siana i przeżuj i nie opowiadaj głupot . Tego nawet skomentować się nie da , bo twój wpis jest tak głupi . Nie chcesz nie lecz się . Przymusu nie ma , a na cmentarzu zawsze się miejsce znajdzie ….

  • Miro Slavin Szwajcarzewski

   Rusz głową a nie przepisujesz pierdoły. Pamiętasz artykuł o matce śpiącej na podłodze podczas czuwania nad chorym synem. WOŚP następnego dnia zakupił tysiące łużek. czy jak ty zachorujesz to matce swojej powiesz że ma spać na podłodze bo ty nie lubisz WOŚP bo tak ci w TVP powiedziano?

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA