O Redaktorze

Damian Zieliński

Politolog. Zainteresowania: polityka, muzyka, sport.

 • Paweł

  Pomijająć bezsens tego niby „Majdanu”. To kto będzie tam „walczył” dziadki z KOD’u ? XD Powodzenia w starciu z narodowcami :D

  • realista

   Nasłane z Zachodu ubectwo oczywiście. Tak samo jak na Ukrainie.

 • PolskiPolak

  Dobry pomysł – może w końcu przestaną nas okradać. Od „upadku” komuny nic się nie zmieniło – wciąż te same świnie przesiadają się na stołkach wokół koryta. Okradają nas i ograniczają naszą wolność. Kukiz mądrze powiedział – nie powinniśmy popierać ani jawnie rządzącego PiS-u, ani fałszywej opozycji: https://parezja.pl/kukiz-angazujcie-sie-zadnej-stron-moze-sie-koncu-wzajemnie-powybijaja/ Ale kto miałby rządzić po obaleniu obecnego systemu?

  • saef

   Dobry pomysł? Daj zdjęcie swojej mordy a spalę cię na tym majdanie razem w tym waszym majdanem komunistyczne parchy…

 • marioooooo

  Niech robią wtedy powinna policja zastosować gazy pały dziwie sie ze kladzienie się na jezdni nie jest karane protrst jest protestem ale to jest bydło i nie jesem za Pisem ale wole Pis niż polityków co tylko robią syf a nie pracują nad rym by żyło się lepiej …..

 • Na http://www.youboost.pl przyłączyliśmy się do protestów dziennikarzy. (Blogerzy to też jakieś media). Tak naprawdę, nie chodzi nam o zrobienie majdanu bo ten na razie potępiamy w naszej firmie.

  Ale jeśli prawo będzie szło dalej w dyktaturę i ograniczenie nam swobód obywatelskich. Dalej będzie walczyć z konstytucją to jak najbardziej nie wykluczamy wsparcia w takich działaniach.

 • marioooooo

  Ok ale.powiec dyjtatura gdzie ją widzisz sami reporterzy przyznaja że jest bajzel ?
  Pis dobrze zrobił ze te głosowanie zrobił jak by nie blokowali to by razem przecież bylo glosowanie.
  A tego co zawiesił slusznie wyszedl i se jaja robi usmiechy itp i mowi fo niego kokachany odemnie by dostal w pysk bo to pedalsko brzmi kochany to ki moja może mówic…..

 • ha ha ha prawdziwy #ciamajdan :) jak sie ludzie wkurzą to nie bedziecie mieli co zbierać #ciamajdy :) , zostanie ino stos sztucznych protez zębowych z czasów PRLu :)
  poloniuszblog.wordpress.com

 • Boguslaw Jan Biedrzynski

  Wspieramy polski rząd PiSu w Polsce.
  Każdy „ kto łamie prawo jest przestępcą „ !
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Obecny rząd PiS musi zacząć przywracać standardy demokratyczne, które za rządów PO były w różnym stopniu w zaniku, co dostrzegła większość społeczeństwa polskiego.
  Rozległa korupcja wymiaru sprawiedliwości – dziedziny życia cieszącej się najniższym zaufaniem społecznym w Polsce, korupcja w gospodarce i finansach, w praktyce brak wolnego rynku, kupowanie poparcia mediów za pieniądze podatników przez rząd to tylko niektóre problemy Polski zarządzanej 8 lat przez PO.
  „Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości” – REPORTAŻ
  http://www.glosgminny.pl/latwiej-polsce-liczyc-sumienie-przestepcy-niz-sumienie-wymiaru-sprawiedliwosci-reportaz/#comment-1926

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA