O Redaktorze

Michał Czornak

Absolwent historii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, szef działu "kultura". Pasjonat historii, dobrej książki, filmu i różnorodnej muzyki. Kontakt: czornakmichal@gmail.com

 • inek

  sondaz chyba robiony w redakcji gazety wyborczej…

 • Marcin Kaczmarczyk

  Hehs lewactwo z razem 5% ? Śmieszne nawet, ten sondaż był chyba robiony w domu wariatow pudłem które zabiło Hankę mostowiak.

 • Wojciech Krysztofiak

  http://pl.blastingnews.com/polityka/2017/03/pis-zaczal-tracic-w-sondazach-to-zasluga-akcji-palikotowcow-001527833.html PiS Traci w sondażach – pisałem o tym dwa tygodnie temu. thttp://pl.blastingnews.com/polityka/2017/03/pis-zaczal-tracic-w-sondazach-to-zasluga-akcji-palikotowcow-001527833.html Po trzech tygodniach osadzania tematu homoseksualizmu Kaczyńskiego w głowach wyborców Robert Biedroń w programie telewizyjnym „Skandaliści”, emitowanym na antenie Polsat News, oznajmił, iż wpływowy polityk „głaszczący koty” jest gejem. Wypowiedź prezydenta Słupska, uznawanego za autorytet moralny w środowiskach LGBT, stała się przedmiotem komentarzy niemal wszystkich opozycyjnych mediów. Kwestia orientacji seksualnej lidera PiS powróciła do politycznej przestrzeni narracyjnej jak bumerang.

  Na portalu blogerskim „Polityki” Jan Hartman zaapelował do Kaczyńskiego, aby ten przyznał się do swojej orientacji seksualnej: „Panie Jarosławie, niech Pan będzie mężczyzną i powie, czy jest Pan gejem!”. Tekst Hartmana przeczytało kilkadziesiąt tysięcy osób. PiS nie zareagował na dyskusję o płci kulturowej swojego lidera.

  • 12345

   chuj Panu w dupę, nikogo normalnego nie interesuje orientacja seksualna starszego człowieka… poza tym wątpię żeby był gejem, a Pana wypowiedź jest stronnicza i nieobiektywna. Wielkie sensacje, że Kaczyński może być gejem, hura, poza tym patrząc na Pana wcześniejsze wypowiedzi, jest Pan po prostu zafiksowanym lewakiem. Gratulacje. Na miejscu prezesa również nie skomentowałbym tego prymitywnego zajścia.

   • ktoś

    Nikt normalny przede wszystkim nie oskarża obcych ludzi o orientację seksualną.

 • anonim

  „Badanie wykonano na próbie 1100 osób” a potem się dziwią że sondaże się nie sprawdzają, jeśli w sondażu bierze udział ok. 1tyś. osób a w wyborach kilkadziesiąt milionów obywateli. Dlatego uważam że nie warto jest wierzyć sondażom.

 • Ana

  Sondaż IBRIS dla Onet daje 29,6% .N; 27,3% PiS; 16,2% PO; 7% Kukiz’15
  ale jak widzę boisz się przyznać, że sondaż trefny

 • Jan Dzban

  Buahahahahahaha ;-) Popatrzmy – PiS -5, Kukiz -2 = -7, PO +10.razem +2 =12, reszta bez zmian ;-) Kreatywny sondaż? :D:D:D:D

 • Antek Kowalski

  Jak patrzę na te sondaże to mi skręca kiszki ! Dlaczego ? Bo te Sondaże sa przeprowadzane Telefonicznie a nie przez Ankieterów .Polska jest jedynym w Europie gdzie na miesiąc przeprowadza się 5 sondaży co powinno się przeprowadzać raz na Kwartał czyli 4 razy w roku.Dzwoniący na wybrany telefon nie wie ile lat ma osoba która powinna odpowiedzieć na pytanie bo telefon też ma to ze głos jest zmienny i gdy odbierze osoba nie pełnoletnia to jest normalne że młodzi ludzie robią to dla jaj i podają że ma ukończone 18 lat i podaje jestem za tą lub tamta Partią i tyle z Sondażu. Gdyby Ankieterzy chodzili po domach i przeprowadzili Sondaż Ankieterski i sprawdzali datę urodzenia z Dowodu Osobistego inne by były wyniki Sondażu ! W wyborach Prezydenckich Komorowskiemu dawano 68 % a Andrzejowi Dudzie 8 % poparcia,i kto wygrał ? Andrzej Duda ten z 8% poparciem.Za dwa dni PIS będzie miał ponownie 35% a PO 21% z Sondażu OBOB lub CBOS.

© 2013-2017 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA