wMeritum.pl
wMeritum.pl
wMeritum.pl

Raper Sobota pojawi się w produkcji Telewizji Polskiej!

20 czerwca 2018
Raper Sobota pojawi się w produkcji Telewizji Polskiej!

Michał Sobolewski, bardziej znany jako Sobota, to raper, który od jakiegoś czasu regularnie pojawia się w mediach. Jak informuje serwis GlamRap.pl, muzyk już niedługo pojawi się w nowej produkcji Telewizji Polskiej. 

O Sobocie w ostatnich miesiącach jest dosyć głośno w mediach. Wszystko za sprawą jego życia prywatnego, którym zaczęło interesować się wiele osób. Teraz okazuje się, że raper pojawi się w nowej produkcji Telewizji Polskiej.

Sobotę będzie można zobaczyć w jednym z odcinków programu dokumentalno-publicystycznego, pt. „Ocaleni”. Seria ta opowie o ludziach, którzy byli uzależnieni, ale udało im się wyjść z nałogu. Teraz żyją w trzeźwości i chcą opowiedzieć innym o drodze uwolnienia od nałogu.

Prowadzący program, Rafał Porzeziński, będzie rozmawiał nie tylko z głównymi bohaterami, ale również ich rodzinami, bliskimi, przyjaciółmi oraz osobami, które pomogły im wyjść z uzależnienia. Jednym z bohaterów odcinka będzie Marek Sidło. To właśnie jego kolegą jest Sobota, który pojawi się w programie.

Odcinek z udziałem Soboty ukaże się w sierpniu na antenie Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Publiczność nie złapała Quebo podczas koncertu. Jego hypeman zdradził, jakie były konsekwencje [WIDEO]

Źr.: GlamRap.pl
Fot.: YouTube/stoprocentTV
Tagi raperSobotatelewizja polskaTVP

© 2013-2026 wMeritum.pl