O Redaktorze

 • czes

  pod pręgierz banderowca i lać batem aż zdechnie…

 • Jojo

  Ukrania-twój 20 wieku. Utrzymywać ich w biedzie i nie spuszczać z łańcucha. Najlepsi na wykrwawienie w konflikcie z Rosją.

  • Tomasz Trela

   Identycznie jak u Nas. II WŚ to rzeź polskiej inteligencji, ojców i ich dzieci którzy walczyli w wojsku i w cywilu.
   Efekt był taki, że po wojnie brakowało sił starym kadrom i przegraliśmy z Sowietami.

 • Mitotito

  I powinien dostać w ryj za takie Słowa.

  • Massy

   Ciekawe czy jest na tyle odważny żeby to zrobić 🤔

 • Ukraińcy nie są, nie byli i nie będą naszymi braćmi. To zwykła dzicz, która od zawsze pała do nas nienawiścią. Ten deputowany to tylko przykład.

  • Glethil

   A nie prawda, to że mówią tak osoby publiczne, nie oznacza że mówi tak cały naród. Znam pewną Ukrainkę, która lubi i szanuje polaków, to samo z jej znajomymi z którymi miałem przyjemnośc rozmawiać. Tylko wiecie, nie okażemy komuś szacunku, to szacunku od niego nie otrzymamy.

 • abcd

  No to mamy teraz bliżej do USA, mamy nawet własny meksyk :D

 • Piotr Kałka

  Jak to kiedyś powiedział mi mój pradziadek, który walczył w 1920 roku „Cud na Wisłą”.
  Niemiec przyszedł zjadł i poszedł, rosjanin przyszedł napił się i poszedł, a ukrainiec przyszedł zjadł, napił się, zabił i dopiero poszedł…

  • Patriota

   Dziadek mi opowiadał że na ziemiach Wschodnich nie bali się Niemców ani Rosjan bali się zwierząt ukraińców…

   • et 49

    nie obrażaj zwierząt

  • Falcon

   Moja babka sybiraczka: „.. Oddajmy Rosjanom, co rosyjskie, Niemcom, co niemieckie ale najbardziej baliśmy się żydów ..” – a jak wiemy na Ukrainę „oddelegowano” masę z nich.. i to oni tam obecnie rządzą. Chazarskie ukry.

  • Alantir

   Pierdolenie o szopenie każdy z nich robił to samo, więc mi kurwa jebana Rosyjska marionetko nie wybielaj Rosjan i Niemców w czasie drugiej wojny światowej bo ci szopę w której mieszkasz czołgiem rozjadę gównozjadzie.

   • Independent

    ukraiński odzew z bólem dupy

 • MGR

  Ktoś musi wszystko rozstrzygnąć, więc to ja w tej chwili, właśnie dzisiaj, biorę na siebie całą odpowiedzialność za przyszłość Europy. To ja dzisiaj jestem sędzią Europy i ustalam słuszną prawdę oraz jej konsekwencje. Nie myślmy już o Unii Europejskiej, bo to oczywisty trup utrzymywany przez rozbite mentalnie społeczeństwa zachodu. Czas na nowy sojusz, środkowo-południową koalicję katolicką (ŚPKK w polskim skrócie). Podstawowymi fundamentami tej koalicji będą Polska oraz Włochy, ale weźmiemy też zachodnią połowę Ukrainy, Bałkany, Austrię. Zostawimy również otwarte drzwi dla Niemców, Francuzów, Belgów i Holendrów. To są kompletnie rozbite mentalnie narody, więc nie będą mieli wyjścia. Natomiast pod rosyjski but Putina oddamy wschodnią połowę Ukrainy, całą północ od Białorusi, poprzez Łotwę, Estonię, Finlandię, Szwecję, Norwegię, Danię, UK, Irlandię, Islandię czy Grenlandię. Nie powinno być im źle. Jeśli komuś będzie, to niech spierdala do lewackiej Kanady. Dla nas Polaków Włochy muszą być ważniejsze ze względów religijnych, historycznych, geograficzno-demograficznych i moralnych, gdyż to Włosi mają problemy z przypływającymi do nich islamistami, a także trzęsienia ziemii, powodzie, smród, zanieczyszczone powietrze i mafie. Nie możemy ich opuścić w potrzebie. Ostatecznie pomysł jest taki, żeby układ składał się z zachodniej połowy Ukrainy, Polski, Litwy, Niemiec, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Mołdawii, Serbii, Bułgarii, Grecji, Macedonii, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Słowenii, Austrii, Włoch, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Luksemburga i Francji. To są w sumie 24 państwa. Będziemy wszyscy katolickimi demokratami i będzie fajnie. Tak się skończy chaos, a zacznie porządek, spokój, stabilność i rozwój duchowo-gospodarczy na wieki wieków. Amen.

  Someone has to decide everything, so it is me, right now, that I take on my responsibility for the future of Europe. I am the judge of Europe today and I set the correct truth and its consequences. We are no longer thinking of the European Union, because it is an obvious corpse maintained by the mentally dismayed society of the West. Time for a new alliance, mid-south Catholic coalition. The basic foundations of this coalition will be Poland and Italy, but we will also take western half of Ukraine, the Balkans and Austria. We will also leave the door open for Germans, French, Belgians and Dutch. These are completely mentally dismembered nations, so they will have no way out. Under Putin’s Russian shoe we will transfer eastern half of Ukraine and all north, from Belarus, through Latvia, Estonia, Finland, Sweden, Norway, Denmark, the UK, Ireland, Iceland and Greenland. They should not be shy. If someone is going to be shy, then this someone should go to leftist Canada for example. For us Poles, Italy must be more important for religious, historical, geographic, demographic and moral reasons, because Italians have problems with Islamists, as well as earthquakes, floods, stench, polluted air and mafia. We can not leave them in need. Finally, the idea is that the system consist of western half of Ukraine, Poland, Lithuania, Germany, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Romania, Moldova, Serbia, Bulgaria, Greece, Macedonia, Montenegro, Bosnia and Herzegovina, Croatia, Slovenia, Austria, Italy, Switzerland, the Netherlands, Belgium, Luxembourg and France. This is a total of 24 states. We will all be Catholic Democrats and it will be fun. This will end chaos, and it will start the order, calm, stability and spiritual & economic development for centuries. Amen.

 • jakpantestopowiedział

  Wspaniały człowiek.

 • Jozef Zieba

  On twierdzi ze w Donbasie walcza rowniez o wolnosc Polski.Glupszego wywodu nie mozna bylo wymyslic.Banderowcu nikt cie nie prosi o to.Ukraina to tchorze w obliczu zagrozenia,a zwyrodnialce jak maja nad kims wladze.

 • Wąsiara z Picburka

  A już zapomniał ja za 2 drugiej wojny światowej zabijał Polaków obozach koncentracyjnych Ukrainy to byli 2 hitlery sxmaciarz jeden i on chce płynąć nam w twarz to on i jego naród są ścierwa i mordercy powinni błagać na kolanach o przebaczenie

 • Marek Stańczuk

  Wyrzucić ten chłam z Polski! Niech popaprani ludobójcy dorabiają się w Rosji.

 • Renata Adamczyk

  d Polacy nie powinni się wtrącać do polityki ukraińsko-rosyjskiej ani wcześniej pomarańczowej rewolucji.Wiem z opowiadań naocznych świadków jacy podli byli Ukraińcy dla Polaków .Jeśli idzie o Krym to wiem że był rosyjski z Sonetów Krymskich .Jeśli Rosja go wypożyczyła miała prawo go odzyskać.Każdy może mieć swoje zdanie na ten temat.Dlatego niech Ukraina idzie swoją drogą a Polska swoją

 • kejf

  To prawda; Polska nie ma prawa dyktować Ukrainie czegokolwiek, gdyż nie powinniśmy nigdy uznać takiego państwa. Ukraina jako państwo i quasi-naród to zło samo w sobie – od zarania. To naturalni wrogowie Polski i nie ma co liczyć na jakiekolwiek pozytywne relacje. Możemy rozmawiać z Rusinami (to nasi bracia bądź co bądź), ale nigdy z Ukraińcami.

 • Artur Kozłowski

  Ukraińcy zapomnieli jak gen.Anders nie wydał Ukraińców i sprzeciwił się wydania ich Rosjanom. Tam byliby tylko wspomnieniem.

  • Krzysztof Grabczak

   I był to niewybaczalny błąd Andersa.

 • Sylwester Burzawa

  A chuj z tryzubami i Banderą

 • marek

  Nic się nie mówi jak polacy na siłę pod przymusen nawracali ukrainców na katolicyzm i rekwirowali im dobytek

 • Niewiemnic

  Generalnie to pachołek pałający nienawiścią do narodu Polskiego (jak i również każdego innego – w tym Ruskich) nie powinien rzucać takich słów w obieg.. Zawistniaki nawet i do komóreczki jak obozowiska brakuje, bo pokochać wroga to prawdziwa sztuka ;) Gówna przeszłościowo-historycznego po stronie Niemieckiej czy Ruskiej, Ukraińskie a nawet Polskiej nie ma co wyciągać w 21 wieku ani się tym zasłaniać co było to było co jest teraz jest teraz, o przeszłości warto pamiętać, bo w końcu to ona ukształtowała dzisiejszy stan rzeczy, ale skoro mamy te całą „UNIE EROPEJSKOM” i tak dążymy wszyscy do doskonałości i porozumienia to nie ma co się zasłaniać wczorajszymi spineczkami w dniu dzisiejszym no ale.. W mordę napluł to bym ja im tak samo jak i oni nam za to co było jest i będzie ;)

 • Andrzej

  A niech się gonią i zdychają z głodu u siebie, niech wcinają sobie swoje plakaty z banderą oglądając się przez ramię czy ruski nie idzie.

 • Mark Wasilenko

  Nic mi nie wiadomo o tym, że Ukraina broni przed Rosją Europy w tym Polski. Wojny ukraińsko rosyjskiej nie ma a kraje te utrzymują kontakty tak dyplomatyczne jak i handlowe. Owszem jest różnica w podejściu do stron w wojnie domowej jaka toczy się w Donbasie ale nazywanie tego wojną z Rosją to zwykłe medialne oszustwo.
  http://kozacy.com.pl

 • Pan Mateusz

  Upowska Ukraina jest pusta jak wydmuszka. Bez tradycji, bez bohaterów, bez honoru. Moim zdaniem ciemne dno Europy. A całej reszcie ukraińskich obywateli życzę aby dorobił w swoim państwie pozytywnych bohaterów pokroju naszego Piłsudskiego. Jak naradzie Ukraina mi się kojarzy tylko z czarnobylem i wołyniem

 • Damian Nowakowski

  Ukraince to skurwiele jebac banderowców

  • Glethil

   Nie wszyscy :)

© 2013-2017 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA