wMeritum.pl
wMeritum.pl
wMeritum.pl

Jakubiak do Petru: Mandat pan zdobędzie, ale tylko wtedy kiedy źle pan zaparkuje

14 października 2015
Jakubiak do Petru: Mandat pan zdobędzie, ale tylko wtedy kiedy źle pan zaparkuje

We wtorek na swoim profilu społecznościowym Ryszard Petru wrzucił fotografię z twarzami Pawła Kukiza, Jarosława Kaczyńskiego i Janusza Korwin-Mikke. Podpis pod obrazkiem głosił „Nie idziesz na wybory, głosujesz biernie na nich”. – Sam też się takiej koalicji boję – pisał Petru.

– Zanim ktokolwiek zarzuci Nowoczesnej, że straszy PiS-em, przyznam szczerze: sam też się takiej koalicji boję – ogłosił Petru.  – Zarówno Paweł Kukiz jak i Janusz Korwin-Mikke deklarują możliwość koalicji z PiS – dodał.

– Taki wariant Rządu zatrzyma rozwój gospodarczy Polski, a za próbę realizacji obietnic wyborczych któregokolwiek z tych ugrupowań, zapłacimy zwiększeniem deficytu budżetowego, administracyjnym chaosem i kolejnymi podziałami społecznymi – przewiduje lider Nowoczesnej.

Czytaj także: Petru straszy Kaczyńskim, Kukizem i Korwinem. \"Nie idąc na Wybory głosujesz biernie na NICH\

– 25 października każdy z Nas powinien oddać swój głos. Nie mówmy, że mamy dość polityki albo że nie mamy wyboru – apelował. – Pozostanie w domu jest de facto głosem na partię, która wygra wybory. Prawdopodobnym zwycięzcą będzie PiS. Wątpię czy w jakiejkolwiek koalicji będzie w stanie zrobić coś dobrego dla Polski – zaznaczał.

– Im więcej głosów dostanie Nowoczesna, tym więcej racjonalności i kompetencji pojawi się w parlamencie. I tym więcej szansy na przeprowadzenie pozytywnych zmian, których politycy zaniechali w ostatnich latach – zakończył swój wpis.

Burza w komentarzach

Jednak reakcja pod obrazkiem jest zupełnie odmienna niż spodziewał się Ryszard Petru. – Głosując na Nowoczesną, głosujesz na PO. Ryszard Petru i wypłuczyny z PO oraz kancelarii Komorowskiego mają 100% zdolność koalicyjną jedynie z PO i PSL – pisał jeden z internautów. – Przepraszam! A dlaczego na tym obrazku nie ma kogoś z PO? Ah zapomniałem! No nie możecie sobie w stopę strzelać, gadacie że jesteście świeżą siłą i wgl że przeciw temu systemowi a nie pokazujecie jako przeciwnika głównej partii reżimowej – wtórował mu inny.

W dyskusje włączył się również kandydat Pawła Kukiza do Sejmu. – Panie Petru tak patrzę na Pana narcystyczną kampanię to nabieram przekonania, że mandat pan zdobędzie, ale tyko wtedy kiedy źle pan zaparkuje – podsumował Marek Jakubiak, właściciel Browaru Ciechan.

Link do dyskusji znajdziecie państwo TUTAJ.

Źródło: Facebook
Fot. Facebook/Marek Jakubiak

Tagi Janusz Korwin-MikkeMarek JakubiaknowoczesnaPaweł KukizRyszard Petru

© 2013-2026 wMeritum.pl