wMeritum.pl
wMeritum.pl
wMeritum.pl

Świetne występy Polaków w Lidze Mistrzów!

13 września 2016
Ogromne zainteresowanie biletami na mecze Legii w LM. Zostało ich naprawdę niewiele. „Zapełnilibyśmy stutysięczny stadion”

Z pewnością do udanych początek fazy grupowej Ligi Mistrzów mogą zaliczyć Robert Lewandowski i Arkadiusz Milik. Drużyny obu reprezentantów Polski wygrały swoje spotkania, a fenomenalny Milik zapisał na swoim koncie dwie bramki. 

Bayern Monachium nie miał większych problemów z pokonaniem FK Rostów. Festiwal bramek rozpoczął Robert Lewandowski, który najpierw wywalczył, a później wykorzystał rzut karny. Następny gol padł w doliczonym czasie pierwszej połowy, a jego zdobywcą był Thomas Mueller. Kolejne brami dla Bayernu strzelali: Joshua Kimmich (54′ i 60′) oraz Juan Bernat (90), ustalając ostatecznie wynik meczu na 5:0.

Czytaj także: Liga Mistrzów: Niespodziewany remis AS Romy z FC Barceloną!

#LewanGOALski ??? pic.twitter.com/BAq3I1ne1A

— FC Bayern München (@FCBayern) 13 września 2016

W meczu Dynama Kijów z SSC Napoli świetnie spisał się Arkadiusz Milik. Polak strzelił głową dwie bramki, ale otrzymał także żółtą kartkę. Swój występ zakończył w 82 minucie. W drugiej połowie na  murawie pojawił się również Piotr Zieliński. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

Drugi gol Arkadiusza Milika w meczu @DynamoKyiv – @sscnapoli!https://t.co/hFVvdwpNeb

— Nasz Futbol (@NaszFutbol) 13 września 2016

 

Drużyna Grzegorza Krychowiaka – Paris Saint-Germain – zaledwie zremisowała z Arsenalem Londyn, choć dominowała na boisku. Sam Polak był po raz w podstawowym składzie, ale w 79 minucie zastąpił go Javier Pastore. Z pewnością jednak nie odegrał większej roli na boisku.
Źródło: sportowefakty.wp.pl
Fot. Flickr/Ver en vivo En Directo
 

Tagi Arkadiusz Milik'bayern monachiumGrzegorz KrychowiakLiga MistrzówNapoli SSCPiotr Zielińskirobert lewandowski

© 2013-2026 wMeritum.pl