wMeritum.pl
wMeritum.pl
wMeritum.pl

Vive i Górnik o punkt od raju!

19 maja 2014

Dziś odbyły się drugie mecze serii finałowej PGNiG Superligi Mężczyzn. W Kielcach dogrywka, w Zabrzu – Górnik lepszy o gola.

Finał:

Wczoraj był pogrom, dziś emocje do ostatniej chwili. Gol za gol, akcja za akcję – tak wyglądał mecz w Kielcach. Po regulaminowych 60 minutach był remis po 31 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W niej lepsi, choć nieznacznie, byli gospodarze i to oni są bliżej zdobycia mistrzostwa Polski. Płocczanie, mimo dobrej gry, musieli uznać wyższość rywala, a w kolejnych meczach muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, jeśli marzą o wygraniu ligi.

Czytaj także: PGNiG Superliga Mężczyzn: emocje w końcowej fazie

18.05.2014 r.
Vive Targi Kielce – Orlen Wisła Płock 36:34 (31:31, 16:11)
Stan rywalizacji 2:0

Mecz o 3. miejsce:

Na dobrej drodze do medalu są szczypiorniści Górnika Zabrze. Wczoraj pokonali oni Azoty Puławy różnicą jednej bramki, a dziś powtórzyli ten rezultat. W rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzą 2:0 i do upragnionego brązu brakuje im już tylko jednego wygranego meczu.

18.05.2014 r.
Górnik Zabrze – KS Azoty Puławy 30:29 (15:14)
Stan rywalizacji 2:0

Kolejne spotkania odbędą się w przyszły weekend, jednak tym razem rywalizacja będzie miała miejsce w Płocku i Puławach.

Fot. Wikimedia/Patryk Ptak

Tagi górnik zabrzeKS Azoty Puławyorlen wisła płockPGNiG Superliga MężczyznPGNiG Superliga Mężczyzn 13/14piłka ręcznaVive Targi Kielce

© 2013-2026 wMeritum.pl