wMeritum.pl
wMeritum.pl
wMeritum.pl

Radosław Sobolewski przedłuży kontrakt z Górnikiem

21 maja 2014
Radosław Sobolewski przedłuży kontrakt z Górnikiem

Radosław Sobolewski przedłuży kontrakt z Górnikiem Zabrze i zostanie w klubie w następny sezon. Informację podał katowicki dziennik „Sport”.

Sobolewski, pomimo swoich 37 lat, w obecnym sezonie prezentuje wysoką dyspozycję. W dobiegających końca rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy rozegrał 30 spotkań, siedmiokrotnie wpisując się na listę strzelców. Jest to jeden z lepszych bilansów w jego dotychczasowej karierze.

Wcześniejsze doniesienia, mówiły o tym, że były piłkarz krakowskiej Wisły po wygaśnięciu umowy z zabrzanami, przeniesie się do Jagiellonii Białystok, której jest wychowankiem. Dziennikarze „Sportu” przekonują jednak, że popularny „Sobol” spotkał się z władzami Górnika i zadeklarował chęć pozostania w zespole.

Czytaj także: Ekstraklasa 2012/2013: Legia nie popełniła błędu sprzed roku

źródło: sport.pl, Sport
Fot. Wikimedia/mike.zielony

 

Tagi górnikpiłka nożnat-mobile ekstraklasa

© 2013-2026 wMeritum.pl