O Redaktorze

Damian Zieliński

Politolog. Zainteresowania: polityka, muzyka, sport.

 • potknąłSięOswojeNogiDamKarnego

  7egia pajace… a kto najpierw zajął bufor i prowokował ? Legła. Jednak oczywiście obrzutka na chorzowiaków. Nie jestem ani z nimi ani za nim7. Jednak to już jest przesada. Teraz ruch powinen zrobić akcję, zbieramy słoiki dla warszawki, oni tego bardzo potrzebują. Patologia i tyle.

  • FeLek

   To może ci objaśnię całą sytuację, w trakcie meczu chorzowscy zaczeli się gromadzić pod buforowym sektorem i w pewnym momencie poleciały od nich kamienie, oczwiście to co do nas przyleciało zaczęło wracać (czego osobiście nieuważam za odpowiednią reakcję) i kilka osób przeskoczyło na buforowy. To w kwestii tego co się działo na stadionie. Co do zajść przy specjalu to po pierwsze nie stał na bocznicy tylko na peronie, po drugie został zaatakowany już w trakcie meczu, w którym były 3 osoby mające pilnować pociąg przed nielegalny policyjnym przeszukaniem bądź okradzeniem przez jakiś złodzieji, ale nikt się nie spodziewał plondrowania przez grupy kibicowskie rywala, a wywalanie na torowiska prowiantu i kradzież pieniędzy to już zupełny brak honoru.

 • Jacek

  Czyżby pokłosie ostatniego Pitbulla?
  :)

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA