O Redaktorze

Damian Zieliński

Politolog. Zainteresowania: polityka, muzyka, sport.

 • Lakis

  JKM to idol naczelnych tego portalu.

 • asss

  Temu dziadowi na starość już kompletnie odbija nie dość, że jest zakochany w Hitlerze to jeszcze wybiela ruskich.

 • LN11

  Co może innego powiedzieć komunista Janusz?

 • Tomasz Tomlik

  Gdy sprawdzam prawdziwość jakiejś tezy (np. takiej, że socjal niszczy gospodarkę, itd. itp) zawsze w pierwszej kolejności wychylam się za okno. Tutaj muszę wychylić się trochę dalej bo aż do sąsiedniego miasteczka, gdzie wkrótce po wkroczeniu rozstrzelano 28 Polaków w ramach operacji Tannenberg. Nie byli Żydami a zarzut nie dotyczył działalności dywersyjnej lecz aktywności przed wojną.

 • Tomasz Gajewski

  Latwiej gadac niz cos zrobic . prawda jest taka ze niemcy traktowali polakow jak zwierzetta albo gorzej z pogarda jak na gorsza kategorie ludzi. Polacy juz mieli dosc i woleli przez pare godzin zyc z honorem jako wolni polacy niz jak zwierzeta pod butem hitlera. A ci ktorzy wpowiadaja sie na temat powstancow z wielka pogarda i unizeniem godnosci tych ludzi wcale nie sa lepsi od szwabow. Lepiej uczcijcie ich smierc minuta ciszy zamiast nawijac takie glupoty a zwlaszcza korwin i jemu podobni. Oddali zycie za nasz kraj i winni im jestesmy szacunek.

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA