wMeritum.pl
wMeritum.pl
wMeritum.pl

Celowo potrącili ludzi na chodniku. Potem zaatakowali maczetą

28 stycznia 2023
policja ogolne

fot. Policja Czestochowa

Policja z Dolnego Śląska poszukuje dwóch sprawców brutalnej napaści. W Radkowie z powiecie kłodzkim celowo potrącili ludzi idących chodnikiem. Następnie wysiedli z samochodu i maczetą zaatakowali 25-latka.

O sprawie informuje radio RMF FM. W piątek ok. godz. 15 na ul. Piastowskiej w Radkowie bracia Damian i Adam K. wjechali samochodem na chodnik i celowo potrącili trzy osoby – 25-letniego mężczyznę oraz jego siostrę i brata. 

Na tym agresja się nie skończyła. Następnie wysiedli z pojazdu i maczetą zaatakowali 25-letniego mężczyznę. Zranili go w szyję, a następnie szybko odjechali z miejsca przestępstwa.

Czytaj także: Co zdrożeje w tym roku? Analitycy wskazali produkty

Według ustaleń RMF FM, raniony maczetą mężczyzna jest w bardzo ciężkim stanie – trafił na oddział intensywnej opieki medycznej. Pozostałe dwie osoby potrącone przez samochód mają potłuczenia.

Źr. RMF FM

© 2013-2026 wMeritum.pl