Koszmarny wypadek nieopodal Strzelec Opolskich skończył się śmiercią trzech osób – dwójki dorosłych i jednego dziecka. Jeden z samochodów wyprzedzał, po czym uderzył w tył innego. Ten drugi pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z autem jadącym z naprzeciwka.
Tragedia rozegrała się na drodze krajowej nr 88 w pobliżu miejscowości Grzeboszowice. W godzinach popołudniowych osobowa honda jechała w stronę węzła z autostradą A4.
O szczegółach tragedii powiedziała w rozmowie z Polsat News mł. asp. Dorota Janać z policji w Strzelcach Opolskich. „Po wykonaniu manewru wyprzedzenia pojazdu ciężarowego najechała na tył pojazdu marki Seat. Impet uderzenia spowodował, że kierująca seatem zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z pojazdem infiniti, którym podróżował mężczyzna z dzieckiem” – powiedziała.
Na miejscu życie straciły trzy osoby. Jak wyjaśniła policjantka wśród ofiar znalazła się 30-latka jadąca seatem oraz mężczyzna i dziecko z auta marki Infiniti.
Przeczytaj również:
- Wstrząsająca zbrodnia. 13-latka podpaliła mężczyznę
- Podjechał do 9-latki takim samochodem: „Chodź tu szybciutko”. Ludzie są przerażeni
- Obcokrajowiec wjechał na Krupówki nietypowym pojazdem. Szybko tego pożałował
Źr. Polsat News