Maciej Jankowski i Michał Buchalik opuszczą po sezonie zespół Ruchu Chorzów. Zawodnicy nie porozumieli się z klubem w kwestii nowych umów.
Maciej Jankowski nie zaakceptował najnowszej propozycji kontraktu złożonej mu przez działaczy chorzowskiego Ruchu. Przystał natomiast na ofertę Wisły Kraków i to w jej barwach będzie występował od następnego sezonu.
Bramkarz Michał Buchalik nie znalazł jeszcze nowego pracodawcy.
Czytaj także: T-Mobile Ekstraklasa: Ruch zmiótł Cracovię w pierwszej połowie, remis Wisły z Górnikiem Zabrze
źródło: sport.pl
Fot. Wikimedia/Stradovius


![Krzysztof Stanowski bezlitosny dla dwóch dziennikarek TVP. To nagranie błyskawicznie zyskuje popularność [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2025/04/Krzysztof-Stanowski-1.jpg)
![Niebywała sytuacja w polskiej ekstraklasie. Piłkarz wyszedł na zmrożoną murawę… na bosaka [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2026/02/Sergi-Samper.jpg)
![Trump szokuje. „Chiny przejmą Kanadę” [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2026/02/Chiny.jpg)


