Effector Kielce odkrył w czwartek kolejną kartę w swojej talii na nowy sezon. Zawodnikiem, który wypełni lukę na pozycji libero jest Damian Sobczak.
24-latek wypełni tym samym lukę bo Bartoszu Sufie, który postanowił kontynuować karierę w Niemczech. Sobczak ma za sobą bardzo udany sezon w Camperze Wyszków. Jego dobra gra została doceniona przez ekspertów, którzy wybrali go najlepszym libero KrispolLigi. Teraz będzie mógł on potwierdzić swoją klasę w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, z czago jest on bardzo zadowolony.
Uważam, że jestem gotowy na grę w PlusLidze. Lubię podejmować wyzwania i tym wyzwaniem jest gra w siatkarskiej elicie. Zdecydowałem się na podpisanie kontraktu z Effectorem Kielce, ponieważ chciałbym się dalej rozwijać, a myślę, że w tym klubie będę miał możliwość ciągłej gry.
Czytaj także: Effector ma nowego libero!
![Małysz przywitał Nawrockiego w Zakopanem. Nagranie podbija sieć [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nawrockiego.png)




![Grzegorz Braun z pierwszym wystąpieniem w PE. Szybko wyłączyli mu mikrofon [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2024/09/Grzegorz-Braun-w-PE.jpg)

