Jaś Kapela nadal nie odpuszcza Krzysztofowi Stanowskiemu. Artysta i lewicowy aktywista wciąż odgryza się dziennikarzowi po wizycie w jego programie „Hejt Park”.
Udział Jasia Kapeli w „Hejt Parku” wywołał ogromne kontrowersje. Wszystko ze względu na nietypowe zachowanie aktywisty oraz – jak sam siebie nazywa – poety. Dodatkowo wzburzenie części internautów wywołał fakt, iż Krzysztof Stanowski… publicznie zapłacił Kapeli za program.
Wciąż wybrzemiewają echa „Hejt Parku”, a oliwy do ognia dolewa sam Jaś Kapela. Ostatnio zamieścił na Twitterze wpis, w którym kolejny raz zaczepił Krzysztofa Stanowskiego. Postawił mu mocny zarzut, na który – co ciekawe – dziennikarz odpowiedział.
Kapela zamieścił wpis, do którego dołączył grafikę zamieszczoną w przeszłości w artykule opisujący projekt Stanowskiego związany z klubem piłkarskim KTS Weszło. Lewicowy aktywista był oburzony logotypem, który trafił na internetową stronę Stanowskiego, czyli Weszło.com.
Jaś Kapela uderza w Stanowskiego
„Logo KTS Weszło pozwoliło mi zrozumieć, że @K_Stanowski może naprawdę nie rozumieć różnicy między molestowaniem a gwałtem” – rozpoczyna swój twitterowy wpis Jaś Kapela. „Pewnie nawet by nie zauważył, gdyby kogoś zgwałcił, choć oczywiście mam nadzieję, że tego nie zrobił i tak naprawdę to wszystko rozumie” – dodał.
Kapeli postanowił odpowiedzieć sam zainteresowany, który podkreślił, że zamieszczony przez niego logotyp, nie jest logotypem klubu piłkarskiego KTS Weszło. „No spoko, ale to nie jest logo KTS” – napisał „Stano”. „Ale skoro tak promujesz swój klubik, to i tak mnie nie zdziwi, że nawet nie wiesz kiedy molestujesz” – odpowiedział mu po chwili Kapela.
I faktycznie, logotyp, który widnieje w artykule nie stanowi oficjalnego herbu KTS Weszło. Nadal można go jednak znaleźć, jako zdjęcie wyróżniające przy artykule opisującym projekt klubu piłkarskiego pod egidą serwisu internetowego Weszło.com. Możecie go przeczytać TUTAJ.
![Krzysztof Bosak mówi, jak głosować w II turze [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2025/05/Krzyszof-Bosak.jpg)


![Tak Karol Nawrocki przywitał się z prezydentem Czech i jego żoną. Nagranie podbija sieć [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2025/11/Nawrocki-1.jpg)

![Karol Nawrocki pójdzie na Marsz Niepodległości. Opublikował nagranie [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2025/11/Karol-Nawrocki-1.jpg)

