Bonus RPK postanowił z hukiem rozpocząć promocję swojego solowego albumu. Pierwszy singiel nagrał we współpracy z takimi gwiazdami, jak Quebonafide, Borixon i Kizo, a wokół ich wspólnego wyjazdu było głośno jeszcze na długo przed powstaniem klipu. Teraz w końcu został on opublikowany.
„Opowieści z krypty” to tytuł pierwszego singla promującego nowy album Bonusa RPK pt. „Technik Pasjonat”. Jego premiera zaplanowana została na 5 października 2018 roku. Raper zaprosił do współpracy Quebonafide, Borixona i Kizo, co z pewnością sprawiło, że singiel uzyskał jeszcze większą popularność.
Klip został nagrany w Rumunii. O słynnym wyjeździe Quebo do Rumunii zrobiło się głośno już jakiś czas temu. Miało to związek z odwołaniem części koncertów, co było tłumaczone względami zdrowotnymi. Nie brakowało jednak osób, które zarzucały raperowi, że rezygnuje z koncertów na rzecz wyjazdu.
Jak wygląda rezultat prac nad klipem? Nagranie można zobaczyć poniżej.






![Jest efekt współpracy Quebo, Bonusa RPK i Borixona. Pojawił się singiel po słynnym wyjeździe do Rumunii [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2018/07/Zrzut-ekranu-2018-07-26-o-22.25.23-600x375.png)
