Trener reprezentacji Polski B – Andrzej Kowal, podał skład na Final Four Ligi Europejskiej, który w dniach 13-14 sierpnia odbędzie się w Wałbrzychu.
W porównaniu do starć z Macedonią doszło do jednej, aczkolwiek istotnej zmiany. Mianowicie w zespole nie znalazł się Mariusz Marcyniak, gdyż do ekipy powrócił Aleksander Śliwka. Młody przyjmujący może być bardzo potrzebnym wzmocnieniem przed półfinałową potyczką ze Słowenią. Ponadto z trybun zmagania kolegów obejrzy Adam Kowalski.
Terminarz Final Four LE:
Czytaj także: LE: Kowal odkrywa karty na pierwsze spotkania
13.08:
17.00 – Polska – Słowenia
20.00 – Estonia – Macedonia
14.08:
17.00 – Mecz o 3. miejsce
20.00 – Finał
Skład reprezentacji Polski na Final Four:
Rozgrywający: Michał Kędzierski, Grzegorz Pająk
Atakujący: Bartłomiej Bołądź, Szymon Romać
Środkowi: Dawid Dryja, Bartłomiej Grzechnik, Jan Nowakowski
Przyjmujący: Bartosz Bednorz, Adrian Buchowski, Wojciech Ferens, Aleksander Śliwka
Libero: Damian Wojtaszek
Sztab szkoleniowy:
Trener: Andrzej Kowal
II trener: Michał Gogol
Trener przygotowania fizycznego: Łukasz Filipecki
Statystyk: Karol Rędzioch
Fizjoterapeutka: Agnieszka Bronisz
Kierownik reprezentacji: Paweł Pyziak


![Oto, jak ludzie zareagowali na Nawrockiego podczas Marszu Niepodległości. Ten film mówi wszystko [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2025/11/Nawrockiego.jpg)
![Nawrocki dołączył do Marszu Niepodległości! Wszyscy zwrócili uwagę na jeden szczegół [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2025/11/Nawrocki.jpg)



