• Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl

Takiego teledysku jeszcze w Polsce nie było. Plejada gwiazd w klipie Dawida Podsiadło [WIDEO]

23 maja 2019
Takiego teledysku jeszcze w Polsce nie było. Plejada gwiazd w klipie Dawida Podsiadło [WIDEO]

Fot.: YouTube/Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło już niejednokrotnie udowodnił, że jest jednym z najwybitniejszych artystów w Polsce. Jego najnowszy teledysk do piosenki „Trofea” jest kolejnym dowodem na potwierdzenie tej tezy.

„Trofea” to trzeci singiel z najnowszej płyty Dawida Podsiadło pt. „Małomiasteczkowy”. Album okazał się prawdziwym hitem i trudno się dziwić, ponieważ jest naprawdę znakomity. Wokalista błyskawicznie podbił polską scenę muzyczną, a o jego popularności może świadczyć fakt, że bilety na jego wspólny koncert z Taco Hemingwayem wyprzedały się bardzo szybko.

Podsiadło to jednak nie tylko wokalista, ale również artysta, który ma pomysł na siebie i swoją twórczość. Udowodnił to już niejednokrotnie i pokazał także przy premierze teledysku Trofea. Klip trwa 7 minut i przedstawia historię kolekcjonera, która, jak się okazuje, kończy się pouczającym morałem.

Dawid Podsiadło stworzył teledysk, jakiego w Polsce jeszcze nie było i zaprosił do współpracy wybitnych aktorów. Oprócz samego wokalisty w klipie pojawiają się takie gwiazdy jak Jerzy Stuhr, Borys Szyc, Wiktor Zborowski, Agata Buzek, Magdalena Cielecka i Krzysztof Materna. 

Teledysk można zobaczyć poniżej.

Czytaj także: Piątek miał być gościem u Wojewódzkiego?

Źr.: YouTube/Dawid Podsiadło

Tagi Dawid Podsiadło

© 2013-2026 wMeritum.pl

Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna

© 2013-2026 wMeritum.pl