• Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl

Przemysław Tytoń zadebiutował w Elche

20 lipca 2014
Przemysław Tytoń blisko transferu do Hiszpanii

Polski golkiper, Przemysław Tytoń, zadebiutował w hiszpańskim Elche. Były bramkarz, m.in. Hetmana Zamość i Górnika Łęczna został wypożyczony do klubu występującego w Primera Division z PSV Eindhoven na początku lipca.

Tytoń dostał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w drugiej połowie sparingowego starcia Elche z Eldense. Bohater meczu Polski z Grecją na Euro 2012 zachował czyste konto, a jego nowym kolegom udało się pokonać rywala 2:0.

Polski bramkarz nie miał zbyt wielu okazji do interwencji, jednak już w najbliższy wtorek czeka go znacznie trudniejsza przeprawa, ponieważ rywalem Elche będzie spadkowicz z hiszpańskiej ekstraklasy – Betis Sewilla.

Czytaj także: Primera Division: Ekipa Przemysława Tytonia zdegradowana do Segunda Division!

En la segunda parte el Elche ha salido con Tyton; Sapunaru, Lombán, Charlie, Albacar; Christensen, Anaba, Adrián, Rodrigues; Pelayo y Álvaro

— Elche Club de Fútbol (@elchecfoficial) lipiec 19, 2014

źródło: twitter.com
Fot. Wikimedia/Sławek

Aby śledzić informacje sportowe na bieżąco zapraszamy na nasz fanpage:

 

Tagi bramkarzpiłka nożnaPrimera DivisionPrzemysław Tytońpsvsport

© 2013-2026 wMeritum.pl

Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna

© 2013-2026 wMeritum.pl