wMeritum.pl
wMeritum.pl
wMeritum.pl

Ruch Narodowy zapowiada „Marsz na Sejm”

27 czerwca 2014
Ruch Narodowy zapowiada „Marsz na Sejm”

Ruch Narodowy kontynuuje protesty antyrządowe w związku z ujawnieniem tzw. „afery taśmowej”. Na sobotę narodowcy zapowiadają „Marsz na Sejm”.

Afera taśmowa wybuchła po ujawnieniu przez tygodnik „Wprost” nagrań rozmów wysokich urzędników państwowych. Zarówno treść jak i sposób zdobycia nagrań wstrząsnęły polską sceną polityczną. Jedną z najgłośniej protestujących grup są narodowcy, którzy protestowali już w Warszawie, a także urządzili ogólnopolskie protesty w miastach wojewódzkich całego kraju.

Kulminacja dotychczasowych protestów, wg. zapowiedzi narodowców, ma nastąpić w sobotę w Warszawie. Na ten dzień ogłoszono centralną akcję protestacyjną pod polskim parlamentem pod hasłem „Marsz na Sejm”.

Czytaj także: Geostrategia, czas na radykalne zmiany

Ujawnione nagrania ukazują degrengoladę moralną klasy politycznej. Nie ma zgody aby ludzie takiego pokroju rządzili państwem polskim. Domagamy się natychmiastowej dymisji rządu i rozpisania wcześniejszych wyborów parlamentarnych. W ostatnim czasie Ruch Narodowy organizował protesty we wszystkich miastach wojewódzkich, na sobotę zapraszamy wszystkich do Warszawy. Razem musimy pokazać, że nie ma zgody na obecną sytuację w państwie

– dla portalu wMeritum.pl komentuje Krzysztof Kobylas z Rady Decyzyjnej RN.

Sobotni „Marsz na Sejm” ma się rozpocząć w stolicy o godz. 12:00 na Placu Zamkowym. Na facebook’owym wydarzeniu udział zadeklarowało ponad 8 tys. ludzi.

 >>Czytaj także: Lublin: Ruch Narodowy wszedł do biur posłów PO [WIDEO]

Źródło: wmeritum.pl

Fot.: facebook.com/RuchNarodowy

Tagi afera taśmowamanifestacjamarsznarodowcyRuch NarodowyrządSejm

© 2013-2026 wMeritum.pl