wMeritum.pl
wMeritum.pl
wMeritum.pl

Skabiejewa w szoku po ataku na most: „Patrzę i nie wierzę własnym oczom”

8 października 2022
Nawet Skabiejewa musiała przyznać prawdę. Przerwała „ekspertowi”, którego poniosło [WIDEO]

fot. twitter/Julia Davis (screen)

Poranny atak na most krymski nadal odbija się szerokim echem. Czołowa rosyjska propagandystka Olga Skabiejewa przyznała, że doznała szoku. Głos w sprawie zabrał także inny czołowy propagandysta Władimir Sołowiow.

We wczesnych godzinach porannych doszło do potężnej eksplozji na moście krymskim łączącym okupowany przez Rosjan półwysep krymski z kontynentalną Rosją. Rosjanie od razu o atak oskarżyli stronę ukraińską, choć ta oficjalnie tego nie potwierdza.

Tymczasem w Rosji zapanowała konsternacja, a na Krymie wybuchła wręcz panika. Problem z wyjaśnieniem sytuacji zwykłym Rosjanom mają też propagandyści Kremla. Nawet Olga Skabiejewa nie kryła, że takiego obrotu spraw zupełnie się nie spodziewała.

„Patrzę i nie wierzę własnym oczom. Patrzę i nie wierzę. Na pewno teraz coś zrobimy. Na pewno. Prawda?” – napisała Skabiejewa na swoim profilu w serwisie Telegram.

"Patrzę i nie wierzę własnym oczom. Patrzę i nie wierzę. Na pewno teraz coś zrobimy. Na pewno. Prawda?" – napisała na swoim profilu jedna z czołowych kremlowskich propagandystek Olga Skabiejewa, gdy dowiedziała się o eksplozji na Moście Krymskim pic.twitter.com/SFyXWZ0nvA

— Biełsat (@Bielsat_pl) October 8, 2022

Zdenerwowania sytuacją nie krył także inny czołowy rosyjski propagandzista Władimir Sołowiow. „Jaka jest nasza odpowiedź? Zrezygnowaliśmy z inicjatywy i teraz reagujemy na ich ataki i groźby. Jaki jest nasz plan?” – pisze poirytowany w mediach społecznościowych.

Czytaj także: Tak teraz wygląda most krymski! Pokazali nowe nagranie [WIDEO]

„Cała ta gra w humanizm jest postrzegana jako słabość i jest tylko pretekstem do drwin” – pisze dalej Sołowiow. „Czas odpowiedzieć wszelkimi sposobami i środkami” – dodaje. „Ukraina musi pogrążyć się w mrocznych czasach. Mosty, zapory, linie kolejowe, elektrownie cieplne i inne obiekty infrastrukturalne muszą zostać zniszczone na całej Ukrainie” – pisze Sołowjow.

„Lenin miał rację: wojna musi być prowadzona na 100 proc., albo nie może być prowadzona wcale. Nie może być półśrodków” – podsumował.

Źr. wp.pl; twitter

Tagi most krymskirosyjska propagandaWładimir Sołowiow

© 2013-2026 wMeritum.pl